Horoskopům věří převážně pitomci. Inteligentní lidé věří věštbám z karet a křišťálové koule, tvrdí vědci

12 Srp 2018

Leč jsou horoskopy nesmírně populárním věštěním budoucnosti, podle nové americké studie se nezakládají na pravdě a věří jím převážně pitomci, zatímco inteligentní lidé věří spíše věštbám z karet a křišťálové koule. Podle vědců je naprostá kravina, aby postavení hvězd a planet při vašem narození mělo vliv na vaši osobnost a budoucnost.

„Naše výzkumy probíhaly 10 let a byly testovány na více než 15 tisících subjektů. Došly jsme díky nim k jasnému závěru, že horoskopy nejenže nepředpovídají budoucnost, ale jejich věštbám věří především pitomci a debilové,“ tvrdí vedoucí celého výzkumu Dick Sensible.

Horoskopy jsou podle studie dělány tak, aby předpovědi u každého znamění seděly na většinu populace. Kdyby si tak býk přečetl znamění například kozoroha, seděla by na něj věštba úplně stejně. Samozřejmě, astrologové se nějak vymluví na to, že hvězdy jsou v také a také poloze, a proto teď většby na býka sedí i na kozoroha, ale to na věci nic nemění – astrologie je blbost.

„Horoskopy píšou nesmírně chytří lidé pro nesmírné blbce. Postavení hvězd a planet při vašem narození skutečně nemá žádný vliv na váš charakter, osobnost, ani vaši budoucnost. Stejně jako to, že vám rodiče vybrali také a také jméno… Jsou to kraviny, a pokud jim věříte, tak jste idioti,“ tvrdí dále Sensible.

Chytří lidé věří věštbám z karet a křišťálové koule

Studie nejenže naprosto vyvrátila autenticitu horoskopů, ale dokonce potvrdila přesnost věštění z karet a křišťálové koule.

„Horoskop je naprostá blbost, ale z karet a křišťálové koule získáme v 99,9 % případů přesnou a pravdivou věštbu. Tento druh věštění není žádné šarlatánství, ale skutečná věda, kterou mohou provozovat jen nadaní jedinci, kteří byli od vesmíru obdařeni darem vidět do budoucnosti,“ dodává Sensible, který ve volném čase za malý finanční obnos věští lidem právě z karet, či křišťálové koule.

Zapomeňte tedy na horoskopy v časopisech. Pokud chcete spolehlivě odkrýt svoji budoucnost, navštivte kartářku, která vám za symbolických pár tisíc korun (protože věštcům nejde o peníze, ale o vaše štěstí) nejen prozradí vaši budoucnost, ale ještě vám zapiká štěstí do konce života.

RELATED POST

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.