Horoskopům věří převážně pitomci. Inteligentní lidé věří věštbám z karet a křišťálové koule, tvrdí vědci

12 Srp 2018

Leč jsou horoskopy nesmírně populárním věštěním budoucnosti, podle nové americké studie se nezakládají na pravdě a věří jím převážně pitomci, zatímco inteligentní lidé věří spíše věštbám z karet a křišťálové koule. Podle vědců je naprostá kravina, aby postavení hvězd a planet při vašem narození mělo vliv na vaši osobnost a budoucnost.

“Naše výzkumy probíhaly 10 let a byly testovány na více než 15 tisících subjektů. Došly jsme díky nim k jasnému závěru, že horoskopy nejenže nepředpovídají budoucnost, ale jejich věštbám věří především pitomci a debilové,” tvrdí vedoucí celého výzkumu Dick Sensible.

Horoskopy jsou podle studie dělány tak, aby předpovědi u každého znamění seděly na většinu populace. Kdyby si tak býk přečetl znamění například kozoroha, seděla by na něj věštba úplně stejně. Samozřejmě, astrologové se nějak vymluví na to, že hvězdy jsou v také a také poloze, a proto teď většby na býka sedí i na kozoroha, ale to na věci nic nemění – astrologie je blbost.

“Horoskopy píšou nesmírně chytří lidé pro nesmírné blbce. Postavení hvězd a planet při vašem narození skutečně nemá žádný vliv na váš charakter, osobnost, ani vaši budoucnost. Stejně jako to, že vám rodiče vybrali také a také jméno… Jsou to kraviny, a pokud jim věříte, tak jste idioti,” tvrdí dále Sensible.

Chytří lidé věří věštbám z karet a křišťálové koule

Studie nejenže naprosto vyvrátila autenticitu horoskopů, ale dokonce potvrdila přesnost věštění z karet a křišťálové koule.

“Horoskop je naprostá blbost, ale z karet a křišťálové koule získáme v 99,9 % případů přesnou a pravdivou věštbu. Tento druh věštění není žádné šarlatánství, ale skutečná věda, kterou mohou provozovat jen nadaní jedinci, kteří byli od vesmíru obdařeni darem vidět do budoucnosti,” dodává Sensible, který ve volném čase za malý finanční obnos věští lidem právě z karet, či křišťálové koule.

Zapomeňte tedy na horoskopy v časopisech. Pokud chcete spolehlivě odkrýt svoji budoucnost, navštivte kartářku, která vám za symbolických pár tisíc korun (protože věštcům nejde o peníze, ale o vaše štěstí) nejen prozradí vaši budoucnost, ale ještě vám zapiká štěstí do konce života.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

4 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Jitka Albrechtová
Jitka Albrechtová
1 rok před

Horoskopům věří pitomci, inteligentní lidé věří křišťálové kouli.
Přišli na to vědci, které živí pitomci ze svých daní.
Studie prokázala, že…
Výzkumem bylo zjištěno, že…

Když nebudete jíst bůček, nebudete tlustí.
Když se budete hýbat, nebudete tlustí.
Když budete věrní, neumřete na pohlavní nemoc.
Když nebudete kouřit, neumřete na rakovinu.

A když nebudete číst tyto kecy, budete žít do smrti.

Třešťák Huho
Třešťák Huho
11 měsíců před

Copak, věříte horoskopum? 🙂

-JM-
-JM-
9 měsíců před

Ja som tiež za tú krištáľovu guľu.
Podobným výskumom sa zistilo, že keď zroluješ plochú zem aj s plochým vesmírom, vznikne guľa, ktorá časom skryštalizuje 😉 .
Takže v nej je vlastne úplne všetko….

Ondrej Tibenský.
Ondrej Tibenský.
9 měsíců před

Dick Sensible je mega! 😃😃

RSS
4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x