Špióni KLDR se učí anglicky už v děloze

09 Úno 2017

Podle nejnovějších zjištění mezinárodních pozorovatelů zavádí Severní Korea nové progresivní prvky v oblasti výcviku svých agentů, kteří se mají podílet na špionáži západních států. Nejaktuálnější novinkou je výuka anglického jazyka již při vývoji plodu v děloze matky, kdy dítě ihned po narození zvládá plynulou konverzaci v angličtině. Tato výuka probíhá dvěma základními metodami.

První z nich je poměrně konvenční výuka působením zvukových vjemů na dítě, kdy jsou těhotným matkám přehrávány anglické písně. Matky musí mít při reprodukci pochopitelně ochranná tlumící sluchátka, aby jejich mysl nebyla infikována imperialistickou západní ideologií.
Tato metoda je však vhodná pouze pro výuku přízvuku a banální hovorové angličtiny.

Pro sofistikovanější potřeby zpravodajských služeb byla proto vyvinuta speciální technika, kdy je matkám v průběhu těhotenství opakovaně servírována polévka s písmenky, která je možno poskládat v jakékoliv požadované slovo, týkající se dané oblasti špionáže. Dítě pak danou slovní zásobu doslova přijme za svou.

Kromě angličtiny proběhly podobné pokusy i s němčinou, která se však ukázala pro tento způsob výuky jako nevhodná, protože přehlásky, extrémně dlouhá slova a zejména ostré ß se korejským matkám velmi často šprajcovaly v krku.

Přes veškeré dosažené úspěchy má však nově aplikovaná metoda zatím stále poměrně zásadní nedostatky – všichni vyškolení agenti jsou navzdory perfektní angličtině pořád velmi nápadní a bývají záhy prozrazeni, což si vedení severokorejské rozvědky vysvětluje především tím, že nejstaršímu z dosud vyškolených agentů budou na jaře tři roky.

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..