Hrad umístil prezidenta Zemana do goauldského sarkofágu. Do nedělního proslovu by měl být opět naživu

20 Dub 2021

Česká veřejnost se už několik dní ptá na to, proč prezident Zeman plánuje na informace o útoku ruských agentů GRU na muniční sklad ve Vrběticích zareagovat až příští neděli. Podle oficiálního vyjádření Hradu to není proto, že by prezident i Hrad aktuálně čekali na to, až jim Rusko dodá podklady, nýbrž proto, že zesnulý prezident Zeman je momentálně oživován v goauldském sarkofágu.

Jak Hrad vysvětluje ve svém prohlášení, sarkofág je sice účinný, avšak oživení v něm není okamžité, zvláště pak u tak nemocného a zchátralého těla, kterým prezidentovo tělo bezpochyby je.

„Bohužel pan prezident jen pár hodin před tím, než informace o útoku (který podle nás útokem rozhodně nebyl) vyšla na veřejnost, zemřel. Jeho tělo jsme rychle umístili do sarkofágu k jeho oživení, avšak trvat to dle našich odhadů bude celý týden. Pan prezident by tedy měl být schopný dát veřejnosti projev, ve kterém skutky ruských agentů omluví a zamete pod koberec až během příští neděle,“ stojí v prohlášení Hradu.

Jaffové nesoucí sarkofág s Milošem Zemanem

Největším překvapením na celém prohlášení je však to, že Hrad disponuje goauldskou technikou, konkrétně oživovacím a léčivým sarkofágem. Otázkou tak je, zda Česká republika nevlastní další goauldskou technologii. Někdo by se dokonce mohl ptát, zda taková technologie nebyla uložena právě ve skladu ve Vrběticích, a proto byla goauldskými agenty vyhozena do vzduchu, potažmo ukradena a následně byla provedena exploze. Podle zastáncu teorie o archeoastrounautech určitě ano!

Libí se ti naše práce? Pomoct nám s naší tvorbou můžeš malým příspěvkem na kávu.