Soros pošle účastníkům demonstrací proti Benešové až 20 milionů korun

14 Kvě 2019

Až 20 milionů korun by si mohli rozdělit účastníci současných demonstrací proti nové ministryni spravedlnosti Marii Benešové. Peníze demonstrantům nepřislíbil nikdo jiný než George Soros.

Marie Benešová se jako správná ministrině spravedlnosti prezentuje jako bojovnice proti zlým elitám, mafiánům, lobbistům a dalším entitám, které maří spravedlnost v České republice. Navíc je to spojenkyně Andreje Babiše, tedy prvního premiéra od pádu železné opony, kterému skutečně záleží na naší republice a jejích obyvatelích. Proto musí být odstraněna.

Jak tvrdí námi dotázaní experti, její odstranění je tak klíčové, že na něj George Soros vyčlenil doposud rekordní částku 20 milionů korun.

“Soros pravidelně pořádá po západním světě demonstrace, kterých se účastní masy placených demonstrantů. Většinou jsou to totiž demonstrace za věci, se kterými 90 % obyvatel nesouhlasí! Například právě odvolání Marie Benešové z postu ministryně spravedlnosti,” prohlásil expert na všeobecně známá fakta, pan Lubomír Nevolný.

“Demonstrace nemají v demokratické společnosti místo”, tvrdí Jiří Ovčáček

Jak nedávno prohlásil mluvčí prezidenta České republiky Jiří Ovčáček, demonstrace nemají v demokratické společnosti místo. Pokud byli nějací politici demokraticky zvoleni, není možné je demokraticky donutit k demisi. S tím však nesouhlasí úplně každý.

“Demonstrace nemají místo v totalitě, ne v demokracii, ty debile,” zní z odborných kruhů.

Jiní odborníci zase spílají nad tím, proč dostává bezvýznamný mluvčí tolik mediální prostoru pro prezentaci jeho názorů, které si člověk jde poslechnout pouze tehdy, kdy se chce zasmát nebo naštvat.

Každopádně to, co tím pan Ovčáček chtěl říct, je skutečnost, že Marie Benešová má podporu jak premiéra, tak prezidenta, a její odvolání není na pořadu dne, nezávisle na počtu demonstrací.

Pokud i vám přišla lákavá nabídka účastnit se placené demonstrace, nejprve si přečtěte náš článek o tom, kolik peněz George Soros dluží demonstrantům po celé Evropě. Je totiž možné, že i přes vaši účast, vám na účet nepřijde ani koruna.

Update: Podle nových informací vyplatí Soros demonstrantům jejich honorář v plastových víčkách. V místě konání akce by měly být informační stánky, kde si každý demonstrant může vyzvednout 200 litrový pytel plný víček, které následně půjdou směnit za peníze, nebo mohou být darovány na nemocné české děti.

16 comments

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..