George Soros dluží peníze milionům demonstrantů po celé Evropě

02 Zář 2018

George Soros má další problém. Důvěryhodné zdroje totiž přišly s tím, že tento americký multimiliardář s maďarskými kořeny dluží peníze milionům placených demonstrantů po celé Evropě.

Soros platí většinu prozápadních a proevropských demonstrací, na které by rozumně smýšlející člověk dobrovolně nikdy nešel. Jak ale začaly napovrch prosakovat informace o tom, že jsou demonstranté placení, stále více z nich se začalo ozývat, že žádné peníze za účast na demonstraci nedostali.

“Původně jsem šel na demonstraci dobrovolně, protože podporuji EU. Teď se ke mně ale donesla informace o tom, že Soros údajně všechny demonstranty platil. Mně ale nikdo žádné peníze na účet neposlal. Tohle rozhodně nenechám jen tak!” tvrdí jeden z demonstrantů.

Podle našich zdrojů ale výplatu za účast na demonstraci nezískal vůbec nikdo. Soros tak dluží lidem desítky milionů eur, kterých se možná demonstranté už nikdy nedočkají.

“Kontaktoval mě jeden z agentů George Sorose, že když půjdu demonstrovat za práva homosexuálů, tak dostanu 100 euro. Nedostal jsem nic. Buzeranti mi jsou ukradení, já chci svoje peníze!” tvrdí další z demonstrantů.

Okradení demonstratné tak plánují další demonstraci, tentokrát však proti EU a Sorosovi. Tato demonstrace logicky nebude placena Sorosem, nýbrž Kremlem, který své závazky dodržuje a všechny demonstranty a dezinformátory vyplácí vždy v řádně sjednaném termínu.

17
Komentujte

avatar
13 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
11 Comment authors
JozefSúkenik PetrSoros pošle účastníkům demonstrací proti Benešové až 20 milionů korun - AZ247.czGeorgeSMaLa Recent comment authors

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
patrik vulpis
Host
patrik vulpis

It seems to me rather foollish but in this world full of contradiitctions and conflicts, may be it is truth. Nothing surprising

Súkenik Petr
Host
Súkenik Petr

this is a comedy server 😀

Ľubomír
Host
Ľubomír

Zdravím,
ste úžasní…

MaLa
Host
MaLa

👍🏻 take se mi libi

Jarumas
Host
Jarumas

Milióny ich nebolo, zapredaní novinári vždy nafúknu čísla jeho demonštrácií na 10 násobok, ako to robili aj u nás. A tých pár blbov, čo tam je, sú dobre zmanipulovaní a robia to zadara. Platení sú len vodcovia, hereckí pajáci na tribúnach, novinári a profesionálny manipulátori. Títo sú naozaj dobre zaplatení, vyškolení v Sorosových vysoko ziskových “neziskovkach”. Milióny na Sorosových akciách tiež stojí aparatúra na ozvučenie námestí, prenosné pódiá, reklama v médiách, prenosné záchodíky, platení “umelci” – na týchto veciach nešetria, lebo sa im pri zmene režimov stonásobne vrátia.

Karel
Host
Karel

Soros měl smůlu, že se o jeho programu placených demonstrací dozvěděli Orbán a Fico a vykecali to. TeďSoroša všichni demonstranti žalujou a koncem roku údajně bude muset ohlásit bankrot. Patří mi to!

Pavol Szentivanyi
Host
Pavol Szentivanyi

TAK VÁM TREBA SPROSTÉ PRISLUHOVAČNÉ A VLASTIZRADNÉ OVCE!!!
A vraj…Soros nás neplatí. Je to spontánne a Soros ani nevie kde je Slovensko…citát debilných a primitívnych slniečkárov za Slušné Slovensko a Progresívneho Slovenska.

Pavol Szentivanyi
Host
Pavol Szentivanyi

Židovský zločinec Soros riadi a korumpuje politikov a politiku v Slovenskej republike. https://www.youtube.com/watch?v=FUkVXhngbLM

MaLa
Host
MaLa

Hezke video 😂

Anna
Host
Anna

Demonstranté se peněz určitě nedočkají, ale určitě budou demonstrovat dál 🙂

N.S.Kelly Lps
Host
N.S.Kelly Lps

Tak to jsou žvásty, kdo toto vymýšlí, by měl navstivit psychiatra. Bájná lhavost.

Súkenik Petr
Host
Súkenik Petr

žertovná stránka

MaLa
Host
MaLa

Zase naprosto dokonale. Dnes jsem to rozhodila po sitich, ve velke vetsine pozitivni ohlas.

MaLa
Host
MaLa

Já si nestěžuji, mne platí nadstandartně. Asi proto, že nabourávám systémy plošně po EU. Někdy v ČR, jindy v Německu.

GeorgeS
Host
GeorgeS

There has been a short delay, but I always pay all my debts.

Jozef
Host
Jozef

Najlepsie su tie komentare, v ktorych odznieva, ze ten clanok je potvrdenim, ze Soros to cele plati…

Reklama

RSS