George Soros dluží peníze milionům demonstrantů po celé Evropě

02 Zář 2018

George Soros má další problém. Důvěryhodné zdroje totiž přišly s tím, že tento americký multimiliardář s maďarskými kořeny dluží peníze milionům placených demonstrantů po celé Evropě.

Soros platí většinu prozápadních a proevropských demonstrací, na které by rozumně smýšlející člověk dobrovolně nikdy nešel. Jak ale začaly napovrch prosakovat informace o tom, že jsou demonstranté placení, stále více z nich se začalo ozývat, že žádné peníze za účast na demonstraci nedostali.

„Původně jsem šel na demonstraci dobrovolně, protože podporuji EU. Teď se ke mně ale donesla informace o tom, že Soros údajně všechny demonstranty platil. Mně ale nikdo žádné peníze na účet neposlal. Tohle rozhodně nenechám jen tak!“ tvrdí jeden z demonstrantů.

Podle našich zdrojů ale výplatu za účast na demonstraci nezískal vůbec nikdo. Soros tak dluží lidem desítky milionů eur, kterých se možná demonstranté už nikdy nedočkají.

„Kontaktoval mě jeden z agentů George Sorose, že když půjdu demonstrovat za práva homosexuálů, tak dostanu 100 euro. Nedostal jsem nic. Buzeranti mi jsou ukradení, já chci svoje peníze!“ tvrdí další z demonstrantů.

Okradení demonstratné tak plánují další demonstraci, tentokrát však proti EU a Sorosovi. Tato demonstrace logicky nebude placena Sorosem, nýbrž Kremlem, který své závazky dodržuje a všechny demonstranty a dezinformátory vyplácí vždy v řádně sjednaném termínu.

17 comments
  1. Milióny ich nebolo, zapredaní novinári vždy nafúknu čísla jeho demonštrácií na 10 násobok, ako to robili aj u nás. A tých pár blbov, čo tam je, sú dobre zmanipulovaní a robia to zadara. Platení sú len vodcovia, hereckí pajáci na tribúnach, novinári a profesionálny manipulátori. Títo sú naozaj dobre zaplatení, vyškolení v Sorosových vysoko ziskových „neziskovkach“. Milióny na Sorosových akciách tiež stojí aparatúra na ozvučenie námestí, prenosné pódiá, reklama v médiách, prenosné záchodíky, platení „umelci“ – na týchto veciach nešetria, lebo sa im pri zmene režimov stonásobne vrátia.

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..