Socha maršála Koněva ožila a utekla z depozitáře. Mohla by se pokusit uprchnout do Ruska

05 Dub 2020

Dva dny po demontování sochy maršála Ivana Stěpanoviče Koněva a jejím převezení depozitáře, hlásí Praha 6 oživnutí sochy a její následný útěk.

Socha údajně ožila dnes dopoledne. V depozitáři po sobě zanechala pouze pomočenou zeď a vzkaz “za tohle zaplatíte, vy liberální fašisti!” Podle policie by socha naštěstí neměla být ozbrojená a nebezpečná.

Naše redakce se v reakci na tuto událost rozhodla zeptat odborníků, co si myslí o dalších krocích sochy. Podle nich by socha mohla utéct do Ruska.

“Socha maršála Koněva svoje přesunutí do depozitáře vnímá jako zradu od svých českých bratrů. Je více než pravděpodobné, že se socha pokusí uniknout do Ruska, kde bez pochyby dostane azyl,” sdělil naší redakci rusofil František.

Maršálova socha by se mohla stát moderátorem diskusního pořadu v televizi Rossija 1

Zprávy o oživnutí a útěky bronzového Koněva už doputovaly i do Ruska, kde tamní Všeruská státní televizní a rozhlasová společnost vyjádřila zájem o jeho služby. Podle televize jde o ruského hrdinu, jehož tvář by v televizi ocenil každý Rus.

Koněv by tak podle našich zdrojů mohl v televizi Rossija 1 dostat vlastní diskusní pořad. Bližší název nám zdroj nespecifikoval, nicméně pořad by měl probíhat po vzoru ostatních ruských diskuzních pořadů, které vysílá státní televize. Tedy zhruba tak, že by se v každém díle sešlo přibližně 10 politiků a známých ruských osobností, a společně by pak 40 minut masturbovali nad fotkou ruského prezidenta Vladimira Putina.

Článek je satirický a nezakládá se na pravdě.
Máš rád naši tvorbu? Podpoř nás na Patreonu a získej exkluzivní výhody!
Become a Patron!

4
Komentujte

avatar
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
Gentilio CespoVlastaRejpalAdam Recent comment authors

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Adam
Host
Adam

Filip mu nasadil Šemhamforaž.

Rejpal
Host

Jen me tak napadlo, ze se zaznam tohoto diskuzniho poradu bude reprizovat na p0rnhubu

Vlasta
Host
Vlasta

Bych spíš čekal, že uteče na Západ, když ho Rusové tak moc chtějí dostat zpátky…

Gentilio Cespo
Host
Gentilio Cespo

Ad “Naše redakce se v reakci na tuto událost rozhodla zeptat odborníků, co si myslí o dalších krocích sochy. Podle nich by socha mohla utéct do Ruska.”: Obávám se, že se jí to v nynější koronové době nepodaří. Dokud v předkoroní době fungoval schengenský prostor, byla zde možnost, že proklouzne přes Německo k moři a odtud nějak přeplave – či vzhledem k materiálu, z něhož je vysochána, přejde po mořském dně – do Královce, kde už se o ni postarají, ale teď? Teď, když se na německé hranici hlídá, mohli by si tamní péesáci všimnout, že jde o toho chlápka,… Číst vice »

Reklama

RSS