Ruská studie: Podle barvy kůže se rozezná zlý a hodný člověk

03 Bře 2016

Podle nové studie ruského Úřadu pro xenofobní záležitosti má barva kůže vliv na charakter člověka. Studie přišla se zjištěním, že čím má člověk bělejší kůži, tím je jeho charakter lepší. Naproti tomu tmavší lidé jsou pěkné svině. V zásadě se tím potvrzuje to, co všichni vědí, ale ze strachu, že budou trestně stíháni za rasismus, o tom nemluví – černoši jsou špatní a zlí lidé – zloději, vrazi, znásilňovači žen. To koneckonců vysvětluje, proč byl presidentem USA černoch.

Podle studie stačí, aby barva kůže byla jen nepatrně tmavší, než stanovuje rasová norma, kterou nedávno schválila ruská vláda a už vzniká velké riziko, že onen „člověk“ bude násilník. Studie tvrdí, že běloši, zvláště pak pokud se jedná o slovany, se trestní činnosti nedopouštějí. A kdyby přece jen náhodou ano, mohou za to americké filmy a hry.

Naopak všichni hnědí a černí „spoluobčané“ spáchali minimálně jeden trestný čin a jsou to zlí, arogantní a agresivní lidé, kteří nemají rádi všechno cizí, záleží jim jen na nich a nejraději by viděli každého člověka jiné, než černé nebo hnědé barvy mrtvého. Proto je většina přívrženců zlé islámské idiologie hnědá nebo černá.

Pigment kůže je vlastně taková lidská aura. Čím je aura horší, tím je kůže tmavší. Proto by se měli všichni lidé, kteří nesplňují rasovou normu okamžitě zavírat do vězení, ušetřila by se tak spousta životů slušných lidí. Je to naprosto logický krok, jak předejít kriminalitě.

Studie dále tvrdí, že se nejedná o rasismus, protože je jen jeden člověk – jedna rasa. Pokud je někdo černý, nedělá to z něj příslušníka jiné rasy, ale kriminálníka. Nějaký rasismus tedy vůbec neexistuje.

Otázkou tedy zůstává, proč jsou všude na západě tak přísné zákony ohledně rasismu. Proč jsou bílí občané diskriminování na úkor těch tmavých? Odpověď je jednoduchá. Židé jsou taky nahnědlí. Pocházejí ze stejné oblasti jako muslimové, a proto je jejich kůže většinou také hnědá. A je všeobecně znám fakt, že židé vládnou světu (kromě Ruska). To oni nařídili tyto přísné zákony proti rasismu.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

9 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Stanislav Frank
Stanislav Frank
4 let před

Díky, smích způsobený Vašimi zprávami, je očistný – byť uvnitř dost hořký. Jen velmi doporučuji dbát více na pravopis – nejen zde jsou překvapivé hrubky (“…černoši jsou špatní a zlý lidé.”). Jinak ale fandím a držím palce.

Jiří Procházka
Jiří Procházka
4 let před

Nejen správná barva kůže, ale i správné náboženství je důležité. Podle mě je nejlepší pravoslaví říznuté Putinovým nacionalizmem. Pak máte pleť i auru dočista bílou. A to mají mazlíčci rádi!

Ivan Vlach
Ivan Vlach
3 let před

Zrovna tento článek mi recesistický nepřijde, neboť lze vypozorovat jistou spojitost mezi vyspělostí společností a barvou pleti.

Dr.QQ
Dr.QQ
3 let před
Reply to  Ivan Vlach

Tak, tak. Zvláště když porovnáme třeba Tchaj-wan či Singapur a například Rumunsko.

Ivan Vlach
Ivan Vlach
3 let před
Reply to  Dr.QQ

Nevím, zdali Vás chápu správně, ale já to myslel tak, že původní snědé obyvatelstvo je obvykle zaostalejší. A nehledejte v tom nikdo rasismus, či nesnášenlivost, neboť se mi to tak jeví…

Dr.QQ
Dr.QQ
3 let před
Reply to  Ivan Vlach

Ale to přece záleží na době, kterou porovnáváte. Že to tak je teď? Vraťte se o 1200 let nazpět. Kde byli Arabové a kde křesťanská Evropa. Nebo třeba 3000 let nazpět.
Lidé mají tendenci ze svých momentálních potíží dělat dalekosáhlé závěry. Teď tomu rozumím a tak je to správně.
Jo a ti Rumuni, hledal jsem příklad, kde Vaše “zobecnění” nefunguje.

Ivan Vlach
Ivan Vlach
3 let před
Reply to  Dr.QQ

Právě nyní je ta zaostalost značně nepochopitelná, neboť díky informačním technologiím a rychlé dopravě se informace dostanou v okamžiku i do nejzapadlejších míst narozdíl od dob před využitím elektřiny.
Arabové – pár objevů a vynálezů nedělá z náboženských tmářů a fanatiků osvícence, Podivné je, že Evropa se dokázala z toho tmářství více, či méně vymanit.
Rumuni – nějak ten příklad nechápu, protože ti tam mají stejné problémy s jistým etnikem, jako my.

Van Choch
Van Choch
2 let před

To jsou sračky. Podle mé osobní studie (i s razítkem) je autor tohoto článku vygumovaný pako a jen se snaží poškodit Rusko.
Měl by být trestně stíhán za podněcování k rasové nesnášenlivosti.

Petr Nedoma
Petr Nedoma
1 rok před

hmmm, no nebyli to Rusove kdo obchodoval s otroky, ze?

RSS
9
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x