Vakcíny proti koronaviru obsahují inteligentní mimozemský organismus, který během několika měsíců ovládne svého hostitele

04 Lis 2021

Znáte někoho, kdo byl očkovaný proti Covidu? Dost možná už není tím, za koho se vydává. Skupina domácích vědců totiž udělala při sezení na toaletě vlastní rozbor vakcíny proti koronaviru. To, co uvnitř nalezli, je tak šokovalo, že 3 z 6 těchto vědců zemřeli na infarkt.

Uvnitř vakcíny vědci při zkoumání pod mikroskopem nalezli živý organismus, který jakmile si všiml, že je zkoukamý, začal s vědci komunikovat pomocí znakové řeči.

„Zarazilo nás to. Měli jsme za to, že je vakcína sterilní. Nejdříve jsme si mysleli, že jde o smetí, či nějaký organismus, který poletoval v okolí ve vzduchu a dopadl na sklíčko mikroskopu. Pak si nás ale organismus všiml a najednou mu narostly ruce, pomocí kterých začal komunikovat znakovou řečí,“ píší vědci na svém blogu.

Shodou okolností jeden z vědců znakovou řeč znal, a tak začal okamžitě překládat.

„Organismus nám řekl, že není z naší planety. Celá epidemie je prý mimozemský útok a vakcínu ve skutečnosti vytvořili mimozemšťané, kteří do ní přidávají své zárodky, které pak v lidech začnou růst, až je nakonec úplně ovládnou a asimilují,“ píší dále vědci.

Celá situace je kritická, protože až čtvrtina populace jsou nyní mimozemšťané.

„Organismus nám dále řekl, že už to nejde zastavit. Všichni očkovaní jsou pomalu asimilováni a čtvrtina populace už jsou mimozemšťani s lidskou podobu. Až bude 100 % lidi očkováno, potrvá to zhruba rok, než dojde k jejich asimilaci, a pak už na planetě nezbyde ani jeden člověk, všichni budou mimozemšťany,“ stojí dále v článku.

Hned tři ze skupinky šesti vědců pak druhý den zemřeli. Podle lékařů se jednalo o infarkt, nicméně průstřel hlavy podle zbylých vědců svědčí o opaku.

„Měli prostřelenou hlavu, ale v nemocnici nám řekli, že umřeli na infarkt. To je nesmysl! Určitě byli odstraněni, aby dále nešířili krutou pravdu, že s lidskou rasou je konec!“ zakončují vědci svůj článek, který vyšel na jejich blogu před měsícem a od té doby o nich nikdo neslyšel. Pravděpodobně tak budou také zavražděni.

Rychle sdílejte tento článek, než ho mimozemšťané smažou. Počítejte ale s tím, že se vystavujete riziku, že budete označeni za hrozbu a násilně odstraněni. I my se při psaní tohoto článku vystavujeme nebezpečí, že za námi pravě teď stojí někdo s pistoli a chystá se vystřelit, abychom nemohliiaosuidgnsidjfkgbnl,c. xckjyf,dhmneskdfcvb- m,.

Libí se ti naše práce? Pomoct nám s naší tvorbou můžeš malým příspěvkem na kávu.