Rusové otevřeli intergalaktickou bránu do jiné galaxie. Objevili tam Putinovy předky

30 Lis 2019

Ruský Úřad pro kosmonautiku, meziplanetární lety a kolonizaci vesmírů má za sebou dosud nevídaný úspěch. Ruským inženýrům se totiž po letech snažení podařilo otevřít intergalaktickou bránu do jiné galaxie. Tam navíc výzkumná sonda nalezla něco, co jsou údajně pozůstatky předků prezidenta Putina.

Rusům se bránu podařilo otevřít už 20. října, přičemž sonda do sousední galaxie odcestovala hned následující den. Rusové se však informaci o celé vesmírné expedici rozhodli publikovat až dnes, protože učinili neuvěřitelný objev.

„V sarkofágu uvnitř budovy, která má tvar pyramidy, byly nalezeny ostatky dvou humanoidů. Jejich kostry připomínají lidské, avšak vše nasvědčuje tomu, že jde o mimozemskou rasu. Po testech DNA jsme zjistili, že se shoduje s DNA Vladimira Putina. Zcela nepochybně se tak jedná o jeho mimozemské předky, což vysvětluje, proč je pan prezident tak úžasný nadčlověk,“ stojí ve zprávě Úřadu pro kosmonautiku, meziplanetární lety a kolonizaci vesmíru.

Putinovi předci odstartovali evoluci na Zemi a postavili pyramidy

Na planetě s názvem X256, kde byly ostatky nalezeny, leží mnoho důkazů o tom, že to byli právě Putinovi předci, kteří odstartovali evoluci na Zemi tím, že upravili lidskou DNA. Z tupých opic se během tisíců let tak stali inteligentní lidé, kteří stojí za dnešní civilizací. Soudě dle toho, že Putinovi předci byli pohřbeni uvnitř pyramidy lze navíc vyvodit, že i pyramidy na Zemi jsou jejich dílem.

„Jsme pevně přesvědčeni, že Putinovi předci jsou mimozemšťané, kteří urychlili evoluci na Zemi a dali naší rase inteligenci, znalosti a technologii. Jedná o tzv. čisté a původní Rusy – inteligentní mimozemskou rasu, která vytvořila lidskou rasu k obrazu svému. Putina zde pak nechali, aby na celé jejich dílo dohlížel. Mluvíme tu de facto o bozích, stvořitelích a stavitelích pyramid. A prezident Putin je jejich potomek, syn boží!“ stojí dále ve zprávě.

Je něco takového možné? Je možné, že nás vytvořila vesmírná rasa inteligentních Rusů, kteří zde nechali Putina, aby na nás dohlížel? Podle zastánců teorie o archeoastronautech ano!

Libí se ti naše práce? Pomoct nám s naší tvorbou můžeš malým příspěvkem na kávu.

11 comments
  1. Co to plácáte za nesmysly? Ve skutečnosti je to tak, že se vládci Kremlu už omrzely ta dlouhé zástupy klanících se a tak stvořil galaxii a spojil ji s tou naší časoprostorovým tunelem. Do té sousední galaxie umístil planetu s pozůstatky civilizace, které nechal zestárnout, aby to pozemšťanům připadalo věrohodné.

  2. V článku uvádíte polovičaté informace. DNA u jednoho humanoida potvrzuje příbuznost s Vladimirem Vladimirovičem, ale druhý humanoid dle DNA rozhodně nepochází z Ruska. Podle posledních výsledků zkoušek a porovnání s DNA vzorky v databázích je druhý humanoid předkem jakéhosi starosty z městské části Praha – Řeporyje. V odborném ruském tisku se uvádí jméno Павел Новотный.

  3. Informace, že výzkumná sonda nelezla pozůstatky předků V. V. P. sice byla na první pohled hezká (skoro jako kdyby byla česká), ale poněkud jednostranná. Lze proto kvitovat s povděkem informaci, která je k té předchozí symetrická: podle důvěryhodných pramenů má samotná intergalaktická brána tvar velmi podobný Putimovu z…., tedy politicky korektně řečeno, tvar jistého zadního tělního otvoru Vladimíra Vladimíroviče. Zdroj si pochopitelně nepřál být jmenován, nechtěje riskovat poměrně drakonický trest za vyzrazení státního tajemství. Jeho výše by se totiž pravděpodobně pohybovala při samé horní hranici sazby už z toho důvodu, že fronta českých politiků na průlet oním pozoruhodným vesmírným úkazem brání ruským akademikům a akademičkám v klidném vědeckém bádání.

  4. Nechtěl jsem tomu věřit, zdálo se mi to dost divoké — ale koukal jsem na jiné servery a — máte pravdu. Pouze bych podotknul, že máte dvě nepřesnosti: Nebylo to 20. listopadu, ale 8. listopadu 1620 u letohrádku Hvězda (výročí bolševické revoluce) a nebyla to sonda ale Honda.

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..