Přibývá dětí, kterým po očkování proti spalničkám vyrostl na čele funkční penis

18 Pro 2018

Farmaceutické firmy mají opět hodně co vysvětlovat. Po celé Evropě totiž roste počet dětí, kterým po očkování proti spalničkám vyrostl na čele funkční penis. Několik stovek případů bylo zaznamenáno i v České republice.

Dítě nejprve po očkování vypadá úplně zdravě, nicméně během pár dní se mu na čele objeví malý zárodek. V horizontu několika týdnů se ze zárodku stane zcela funkční penis. Tento orgán reaguje a funguje úplně stejně, jako klasický penis. Dítě s ním může močit, a dokonce jsou zaznamenány i případy erekce.

“Je to hrozné! Musíme teď Honzíkovi kupovat plenky i na hlavu, protože oba penisy jsou zcela funkční. Honzík teď ani nemůže chodit na nočník jako všechny děti. Vždy, když potřebuje na záchod, tak mu musíme strčit hlavu do záchodu, aby se mohl vyčůrat. Dokonce už jsme zažili i faux pas, při kterém dostal Honzík erekci. Ani nechci vidět, co bude náš syn dělat během dospívání, až bude chodit například na diskotéky. Je to strašné,” sdělila naší redakci matka jednoho z postižených dětí.

Jasné důkazy o tom, že by penis na čele měl přímou souvislost s očkováním zatím neexistují. Podle spolku Rodičů, kteří si myslí, že jsou po přečtení pár článku na internetu chytřejší než odborníci (zkráceně Rodborníci, pozn. redakce) je to však naprosto jasné.

“Radši necháme svoje dítě chcípnout, než abychom riskovali, že snad opravdu u malého procenta dětí může na čele po očkování vyrůst penis. Důkazy pro to sice nejsou, ale to je jasné, že farmalobby to bude tutlat!” stojí na oficiálním webu Rodborníků.

Oproti autismu se naštěstí dá penis na čele řešit chirurgickým vyjmutím. Problém je, že operace je velmi nákladná. I proto momentálně Rodborníci bojují za to, aby stát rodičům léčebné výlohy proplácel. Pokud se jim podaří tento návrh prosadit, bude muset stát zaplatit odstranění penisu zhruba 500 českých dětí.

11
Komentujte

avatar
10 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
9 Comment authors
GegeDasa VeselaPe-z-KobRoste počet dětí, které po očkování proti spalničkám explodují - AZ247.czRichard W Recent comment authors

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Jebevam
Host
Jebevam

Fuj, to je trap y ftip.

Jejna jej
Host
Jejna jej

Pokud to dokáži zpoplatnit: http://bit.ly/2AfrSJW nechť je velký i 50 cm. 😀

Foxy
Host
Foxy

Bohužel nejen penis na čele, ale objevuje se i další anatomická anomálie, nanosekunda….

Foxy
Host
Foxy

Nejen to! Po uvedeném očkování se opakovaně, už ve velmi krátkém časovém intervalu objevily případy závažné anatomické anomálie! Nanosekunda!

luděk ulehla
Host
luděk ulehla

ok

Adeg
Host
Adeg

Dievcatam tiez rastu penisy alebo vaginy?

Dasa Vesela
Host
Dasa Vesela

dobrá otázka, to by mě taky zajímalo. mohl by to autor upřesnit prosím. 😀 nebo o tom rovnou napište další článek s nadpisem Nanosekunda 😀

Richard W
Host
Richard W

Dobrý den,
rád bych zde umístil krátkou inzerci na fin web, kde naleznete spoustu obsahu o digitalizaci úvěrového řetězce, fintech, inovacích a dalších změnách v sektoru. Dále je možné vyřídit bankovní úvěry, p2p a další produkty — https://www.pujcka-rychla-ihned.cz

Pe-z-Kob
Host
Pe-z-Kob

Některým lidem by na jejich penisu měl narůst normální člověk.

Gege
Host
Gege

A zrovna tomu kdo tohle psal 😂😂😂

Reklama

RSS