Odborníci bijí na poplach: Jídlo je plné chemie! Musíme začít konzumovat temnou hmotu

11 Lis 2017

Mnoho českých odborníků bije na poplach ohledně kvality českých potravin. Jejich složení je totiž stále více chemické. Podle našich zdrojů je dokonce 100% chemickou sloučeninou i tak základní věc, jakou je například voda!

Základní potraviny, které člověk potřebuje k životu, jsou dnes plné chemie. Dokonce i voda je 100% chemická sloučenina. Alespoň to tvrdí zakladatelka Spolku mamin na mateřské, které se doma nudí, a tak vymýšlí hovadiny (dále jen SMNMKSDNATVH).

“Hledala jsem to na internetu a voda se prý dnes vyrábí tak, že se sloučí dva atomy vodíku s jedním atomem kyslíku. Tohle nemůže být pro člověka zdravé. A ještě se pak do toho přidají další chemikálie, jako jakýsi Mg, Ca a další! Svým dětem bych tohle syntetické svinstvo nikdy nedala!” sdělila naší redakci Martina Konečná ze SMNMKSDNATVH.

Tím to ale nekončí, například multivitaminové džusy jsou podle paní Konečné doslova chemické dryáky!

“Koupila jsem dceři multivitaminový džus. Pak jsem si ale přečetla složení a nestačila jsem se divit, co jsem to koupila za jedy! Místo vitaminu C, B a dalších jsem se na složení dočetla o jakési kyselině askorbové, biatinu, riboflavinu, kyselině pantothenové… Promiňte, ale takovouhle plejádu chemikálií sem teda fakt koupit nechtěla!” dodává paní Konečná.

I populární a chutné jahody jsou ve skutečnosti pouze přehlídkou jedů a chemikálií. Přesvědčte se sami!

Chemii v jídle by mohla nahradit temná hmota

Podle námi oslovených chemiků je ale problém v tom, že všechno kolem nás je chemie. Každá věc je tvořena chemickými prvky. Spiknutí chemického lobby je tak zřejmě ještě silnější, než jsme si původně mysleli. V podstatě tedy není možné vyrobit potravinu, která by nebyla plná chemie. Pokud tedy k její výrobě nepoužijeme temnou hmotu.

“Musíme pochopit, že chemické lobby dnes proniklo úplně všude a všechno kolem nás je tvořeno chemií. Dokonce i my samotní jsme tvořeni chemií. Pokud tedy chceme vyrábět 100% nechemické potraviny, musíme postavit masivní a rychlé vesmírné lodě a s těmi létat desítky, ne-li stovky světelných let do vesmíru těžit temnou hmotu, ze které pak budeme vytvářen nechemickou stravu,” řekl pro AZ247 samozvaný chemik a výživový poradce Emil Voroň.

Tohle vše je ale zatím naprosto nereálné, jelikož se současnou technologií se sotva dostaneme na Mars. Musíme se tedy smířit s tím, že ještě minimálně několik desítek, možná i stovek let budeme obětmi potravinářského a chemického průmyslu.

8
Komentujte

avatar
2 Comment threads
6 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
Jaromír CmochAspergDušan GalgóciDr.QQkavik Recent comment authors

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
kavik
Host
kavik

je to samozřejmě nesmysl, za temnou hmotou není potřeba nikam létat, je jí kolem nás dost a dost. Stačí jen si na ní pořádně posvítit.

Jura
Host
Jura

problém je že když na temnou hmotu posvítíš tak zmizí a přemění se na světlo

Dr.QQ
Host
Dr.QQ

Zavřete přitom oči. Tím se účinek světla eliminuje. Temná hmota je velice plachá. Dosud ji nikdo neviděl a chce, aby to tak zůstalo.

Dr.QQ
Host
Dr.QQ

A máte nějaký osvědčený postup? Chtěl jsem si nabrat nějakou ČH. Říkám si, že ve sklepě bude kvalitní. Jdu tam, posvítím si do kouta a vidím, že ČH už sežrali pavouci. Potřebuji radu, máte nějaký osvědčený postup?

kavik
Host
kavik

lidožravci to řešej tak, že takového misionáře nejdřív zavřou až zčerná a pak teprve chystaj hostinu. Zatím není jistý, jesli lidožravci četli Švejka, nebo jestli jde o samostatnou gurmánskou specialitku na kterou příšli sami..

Asperg
Host
Asperg

Temná hmota se nejlépe dá získat ve fotografické temné komoře, protože ví, že tam nikdy není světlo. Stačí do ní zajít posvítit si vypnutou baterkou a tam kde ji je nejvíce rychle nabrat do specialního baťohu s černou dírou.

Jaromír Cmoch
Host
Jaromír Cmoch

Z vlastní zkušenosti mohu vřele doporučit sběr ČH i v jeskyních systémech. Samozřejmě že všichni průvodci o tomto ‘zlatém’ dole ví a proto zhasínají jen na omezený čas (Jeskyní ČH se musí obnovit)nicméně zkuste si počkat až odejde průvodce se skupinou a můžete si nabrat 100% přírodní ČH

Dušan Galgóci
Host
Dušan Galgóci

svetovládcovia už dokonca tú vodu začali hromadne nahrádzať inou chemickou látkou. Ide o dihydrogén-nonooxid. !!! Je to zákerná chemická zlúčenina, ničí aj oceľové potrubia! …a my ju musíme konzumovať…..

Reklama

RSS