Odborníci bijí na poplach: Jídlo je plné chemie! Musíme začít konzumovat temnou hmotu

11 Lis 2017

Mnoho českých odborníků bije na poplach ohledně kvality českých potravin. Jejich složení je totiž stále více chemické. Podle našich zdrojů je dokonce 100% chemickou sloučeninou i tak základní věc, jakou je například voda!

Základní potraviny, které člověk potřebuje k životu, jsou dnes plné chemie. Dokonce i voda je 100% chemická sloučenina. Alespoň to tvrdí zakladatelka Spolku mamin na mateřské, které se doma nudí, a tak vymýšlí hovadiny (dále jen SMNMKSDNATVH).

„Hledala jsem to na internetu a voda se prý dnes vyrábí tak, že se sloučí dva atomy vodíku s jedním atomem kyslíku. Tohle nemůže být pro člověka zdravé. A ještě se pak do toho přidají další chemikálie, jako jakýsi Mg, Ca a další! Svým dětem bych tohle syntetické svinstvo nikdy nedala!“ sdělila naší redakci Martina Konečná ze SMNMKSDNATVH.

Tím to ale nekončí, například multivitaminové džusy jsou podle paní Konečné doslova chemické dryáky!

„Koupila jsem dceři multivitaminový džus. Pak jsem si ale přečetla složení a nestačila jsem se divit, co jsem to koupila za jedy! Místo vitaminu C, B a dalších jsem se na složení dočetla o jakési kyselině askorbové, biatinu, riboflavinu, kyselině pantothenové… Promiňte, ale takovouhle plejádu chemikálií sem teda fakt koupit nechtěla!“ dodává paní Konečná.

I populární a chutné jahody jsou ve skutečnosti pouze přehlídkou jedů a chemikálií. Přesvědčte se sami!

Chemii v jídle by mohla nahradit temná hmota

Podle námi oslovených chemiků je ale problém v tom, že všechno kolem nás je chemie. Každá věc je tvořena chemickými prvky. Spiknutí chemického lobby je tak zřejmě ještě silnější, než jsme si původně mysleli. V podstatě tedy není možné vyrobit potravinu, která by nebyla plná chemie. Pokud tedy k její výrobě nepoužijeme temnou hmotu.

„Musíme pochopit, že chemické lobby dnes proniklo úplně všude a všechno kolem nás je tvořeno chemií. Dokonce i my samotní jsme tvořeni chemií. Pokud tedy chceme vyrábět 100% nechemické potraviny, musíme postavit masivní a rychlé vesmírné lodě a s těmi létat desítky, ne-li stovky světelných let do vesmíru těžit temnou hmotu, ze které pak budeme vytvářen nechemickou stravu,“ řekl pro AZ247 samozvaný chemik a výživový poradce Emil Voroň.

Tohle vše je ale zatím naprosto nereálné, jelikož se současnou technologií se sotva dostaneme na Mars. Musíme se tedy smířit s tím, že ještě minimálně několik desítek, možná i stovek let budeme obětmi potravinářského a chemického průmyslu.

Libí se ti naše práce? Pomoct nám s naší tvorbou můžeš malým příspěvkem na kávu.

8 comments
        1. Z vlastní zkušenosti mohu vřele doporučit sběr ČH i v jeskyních systémech. Samozřejmě že všichni průvodci o tomto ‚zlatém‘ dole ví a proto zhasínají jen na omezený čas (Jeskyní ČH se musí obnovit)nicméně zkuste si počkat až odejde průvodce se skupinou a můžete si nabrat 100% přírodní ČH

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..