Indický chlapec má tři hlavy. „Je to život na draka,“ tvrdí

09 Led 2020

Indický chlapec Krišam Vyližsivili se narodil se třemi hlavami. Kdekoli jinde na světě by pravděpodobně byl terčem posměchu, nicméně Indie je již na podobné anomálie zvyklá, tudíž Krišam mezi své vrstevníky perfektně zapadá.

Krišam nemá lehký život, jelikož musí spoustu věcí dělat natřikrát.

„Každé ráno se musím třikrát učesat a třikrát si vyčistit zuby. Je to život na draka, ale časem si na to člověk zvykne,“ sdělil nám v rozhovoru Krišam.

Nicméně celé postižení má i svoje světlé stránky.

„Je to ale i sranda, hlavně ve škole. Kolikrát si zpívám trio sám se sebou, zatímco můj spolužák Rashid tleská do rytmu všema čtyřma rukama,“ dodal.

Podle indických lékařů trpí Krišam takzvaným „Dračím syndromem.“ Jedná se o vzácné onemocnění, které způsobují testy vakcín, které v Indii provádí západní farmaceutické společnosti.

„Jak jistě víte, než farmaceutické společnosti vypustí na západní trh nějakou vakcínu, testují ji nejdříve na chudých indických dětech. To je důvod, proč zde máme tolik genetických anomálií. V Indii je naprosto běžné mít čtyři ruce, nebo jedenáct prstů. Nám to ale nevadí, větší množství končetin nám usnadňuje každodenní život,“ řekl indický lékař Kazim Kundu a olízl si obočí.

Chlapcova rodina ale nevidí věci nijak černě. Matka malého Krišama tvrdí, že její syn jednou dokáže velké věci.

„Viděli jste někdy indické bohy? Všichni mají několik končetin. Někteří mají dokonce zvířecí hlavy. Jsem toho názoru, že Indové, kteří se narodí s takovýmito genetickými anomáliemi, jsou potomci bohů. Indie bude mít jednou tříhlavého prezidenta a tím prezidentem bude můj syn!“ prohlásila Krišamova matka.

Odborníci na konspirační teorie ale mají jiný názor. Podle nich si indické božstvo vymyslely farmaceutické firmy, které chtějí Indům namluvit, že jejich genetické anomálie jsou právě darem od bohů, aby tak zakryly vedlejší účinky testovacích vakcín.

Buď jak buď, podle nás je lepší mít prezidenta se třemi hlavami, než se třemi promile.

5 comments
    1. Promiňte mi můj komentář, jsem nyní psychicky na dně, máma mi oholila varlata, tak jsem celkem nesvůj. Jen tak mimochodem, nevíte kde koupit nějaký pěkný raft, který bych mohl připoutat k psovi, aby tolik neutíkal? Sakra kam jsem dal své prášky? Zase mi stojí a musím si jít vyškrábnout smegma.

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..