Kolikátá falešná invaze mimozemšťanů už to bude? Očekává se, že papež na záříjové konferenci provede odhalení mimozemšťanů

28 Srp 2016

Alternativní média tradičně některé náměty na poplašné články recyklují pořád a pořád dokola. Jedním takovým námětem je i fiktivní invaze mimozemšťanů. Věřte tomu, nebo ne, ale na září je naplánované ekumenické shromáždění mezi třemi monoteistickými náboženstvími a na něm se očekává, že papež František odhalí pravdu o mimozemšťanech. Pokud by k odhalení náhodou nedošlo, tento článek smažeme a o fiktivní mimozemské invazi napíšeme zase za pár měsíců.Kydat hnůj na papeže, resp. anti-papeže je u pro-ruským médiích momentálně hodně v módě, jelikož František káže přesný opak toho, co zástupci jediného správného náboženství – ruského pravoslavného křesťanství. Podpora buzerantů? Tvrzení, že křesťanství a islám je skoro to samé? Něco takového vůbec nepřipadá v úvahu, a tak radši vytrhneme z kontextu papežova slova, že by klidně pokřtil i mimozemšťana a vymyslíme nějakou slátaninu o tom, jak papež odhalí mimozemský život a vytvoří tak celosvětové super-náboženství, abychom ho co nejvíce pošpinili! A co o tom, že to nedává nejmenší smysl, naše ovečky nám to sežerou.

Fiktivní mimozemská invaze jakožto nástroj pro nastolení NWO

A teď to vezmeme z druhé strany kremlo-dezinfo-putinovské křivky. Falešná invaze nepřátelských mimozemšťanů je výborný způsob, jak nastolit Nový světový řád, ať je to, co je to. Náhlá invaze tisíců létajících talířů, sestrojených na základě Američany ukradených plánů nacistického diskového letadla Haunebu, je skvělým způsobem, jak uvést lidstvo do fiktivní války proti fiktivnímu nepříteli, zregulovat tak populaci a jak nastolit NWO. Co na tom, že létající talíře by ve skutečnosti pilotovali agenti CIA a obrovská mateřská loď na obloze by byla pouhým hologramem. Lidé tomuto pečlivě připravenému divadélku uvěří a elity si NWO nakonec opravdu prosadí.

Hillary Clinton a otázka UFO

Hillary Clinton byla spatřena na Rockefellerově ranči s knihou Paula Daviese v ruce pojednávající o dopadech mimozemského života na nás. No sakra, to je jasný důkaz, že Clintonová plánuje spolu s elitami falešnou invazi mimozemšťanů!!!!!!!!

Závěr

Invaze mimozemšťanů do měsíce bude. A když náhodou ne, tak tenhle článek buď smažeme a zveřejníme ho za půl roku znova, nebo napíše ódu o tom, jak jsme odhalili zlo-plány anti-kristů z NWO a ti pak museli celou akci odpískat.5 comments
 1. PŘÍKLAD POUŽITÍ TEORIE VŠEVÝVOJE K TVOŘIVÉMU LOGICKÉMU MYŠLENÍ Č. II.
  Atomie Č.1
  NÁBOŽENSKÉ VNÍMÁNÍ SVĚTA
  Atomie Č.2
  VĚDECKÉ VNÍMÁNÍ SVĚTA
  Atomie Č.3
  JEDNOTNÝ VÝKLAD VĚDECKÉHO A NÁBOŽENSKÉHO VNÍMÁNÍ SVĚTA

  V Teorii vševývoje je uvedena definice ideálního organizmu, který má neomezeně dokonalé vjemové orgány, pocitová ústrojí a intelekt a je schopný vnímat, pociťovat a představovat si všechno, co bylo, je a bude, v dosud známém prostoru i za jeho hranicemi. Ideální organizmus je schopný vnímat cokoliv, kdekoliv, a to tak, že to může vnímat neomezeně nejen směrem k drobným podstrukturám sledovaných objektů, ale je schopen vnímat realitu neomezeně i směrem k nadstrukturám sledovaných objektů, a to vše v libovolně dlouhém časovém intervalu. Pozoruje-li ideální organizmus živý organizmus, potom může bez omezení vnímat všechny jeho fyziologické funkce v libovolně malých podrobnostech. Uvedený ideální organizmus může např. vnímat podrobnosti neomezeně malých objektů v nekonečně velké vzdálenosti. Ideální organizmus může např. do neomezeně malých podrobností vnímat strukturu člověka včetně všech jeho fyziologických funkcí, které se projevují např. abstraktním myšlením.
  Definice ideálního organizmu je v podstatě definicí boha. Ve vesmíru zcela určitě existuje život na mnoha jiných planetách. Život na jiných planetách se zcela určitě nenachází v totožném stádii vývoje jako život na naší planetě. Ve vesmíru jsou zcela určitě planety, kde je stav vývoje civilizace v porovnání se stavem naší civilizace opožděný. Zcela určitě jsou ve vesmíru také planety s civilizacemi, které jsou podstatně vyvinutější v porovnání s naší civilizací. Zcela určitě jsou ve vesmíru i civilizace, které dosáhly takového stupně vývoje, že se schopnosti jejich organizmů blíží schopnostem v Teorii vševývoje definovanému ideálnímu organizmu.
  Z výše uvedeného logicky vyplívá, že ve vesmíru je nejméně jedna civilizace, která sdružuje organizmy, které jsou s 99,99…% podobné ideálnímu organizmu. Jinak řečeno: Bůh, tj. ideální organizmus, existuje s pravděpodobností 99,99… %

  Výše je jako upoutávka uvedený konec článku: Jednotný výklad vědeckého a náboženského vnímání světa
  TEORIE VŠEVÝVOJE: http://miloslav7.blogspot.cz/2015/12/jednotny-vyklad-vedeckeho-nabozenskeho.html

 2. Případná existence vyspělých mimozemských entit především zpochybňuje všemocnost vládnoucích pozemských
  entit a vševědoucnost vědeckých autorit a proto nebude nikdy akceptována.
  Ostatně máme své vlastní mimoně ve vládě a v Bruselu,tak nač si stěžovat,že ano.
  Copak nám to nestačí ?

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..