Před 51 lety nás Sovětský svaz zachránil před americkou invazí
Není tajemstvím, že Českoslovesnko zažívalo od konce 2. Světové války až do Sametové revoluce období zdaru a hojnosti, což bylo v oku všem západním zemím.
Dnes je to přesně 50 let od doby, kdy se západní agenti v reakci na to pokusili svrhnout fungující komunistický režim. Tomuto puči naštěstí zabránil hrdinný zásah sovětských vojsk.
Puč tajně probíhal už od prosince roku 1967, kdy američtí agenti začali rozdmýchávat nepokoje mezi československými obyvateli a snažili se vyvolat v civilistech iluzi toho, že na západě se mají lidé lépe, což byla zcela očividná lež.
Internet byl tehdy plný lživých stránek šířící dezinformace a hoaxy o tom, jak se obyvatelé západu mají dobře, zatímco na východě jedí lidé jedama nasáklé maso, a to ještě k tomu jenom jednou za týden.
Bohužel i přes zcela lživý charakter těchto lží a hoaxů, se spousta Čechoslováků nechala opít rohlíkem a požadovala revoluci (ve skutečnosti se jednalo o puč, to ale obyčejní občané nevěděli, pozn. redakce).
Všechno mělo vyvrcholit 21. srpna. Tu dobu již však naštěstí byli na hranicích připraveni hrdinní sovětští, polští, maďarští a bulharští vojáci, kteří rozhodně nestříleli do civilistů, jak se nám západní propaganda snaží nalhat. Jejich terčem byli západní agenti a lidsky vypadající humanidní roboti, kteří sloužili jako vyvolávači nepokojů.
“Ve skutečnosti šlo o západní agenty, kteří byli převlečeni za civilisti a dále lidsky vypadající roboty – tzv. terminátory. Díky našim X-Ray rentgenovým brýlím, kterými jsme vybavili všechny naše vojáky, jsme je byli schopni odhalit a terminovat. Nejsme přeci zrůdy, abychom zabíjeli civilisty,” prohlásil s lišáckým úsměvem na tváři Leonid Brežňev krátce po osvobození Československa.
V dobách komunismu panovala rovnováha, všichni se měli stejně blbě
Komunistický režim je často kritizovaný kvůli nesvobodě, chudobě, zdevastování všeho, co zdevastovat šlo… To jsou ale pouze lži současného pro-amerického režimu. Ve skutečnosti se Češi neměli nikdy lépe!
“Měli jsme se tehdy velice dobře. Když jsem se já měl blbě, soused se měl taky blbě, díky čemuž jsem se já měl dobře, protoře jsem věděl, že nejsem jediná nula na světě, která se má blbě. Teď se já mám blbě a soused si koupil nové auto. Je tohle spravedlnost? Není! Když já nic nemám, neměli by mít nic i všichni ostatní!” píše naší redakci nespokojený občan Karel.
Leč zlaté časy skončily v listopadu a prosinci roku 1989, pevně věříme, že s pomocí Andreje Babiše a Miloše Zemana opět do těch skvělých dob, kdy všechno bylo všech, ale zároveň nikdo nic neměl, zase vrátíme.
Ty tanky, které prováděly plíživou americkou invazi, si pamatuji. Někdy v červenci 1968 už byly v Davli a nebýt včasného zásahu udatných Brežněvových bratrských pomocníků („přišli včas jak legendární vojska z dávných kronik…“), do listopadu 1968 by možná plíživě dorazily až do Prahy.
A pokud by to nestihly do listopadu 1968, tak do listopadu 1989 určitě.
Počkejte, toto myslíte vážně?! Tady je tak krásně, jak Vy,, levičáci,, jste úplný hovada
. Internet v roce. 1968 pro veřejnost, a v československu? Přeskočili jste tak 22 let. Roboti s lidskou tváří a hrdinní sovětští, polští, bulharští a maďarští vojáci. Teď článek má být vtip, že jo? Úplně prekrucujete historie. A argument typu: měl jsem se dobře, protože soused se měl stejně špatně, není argument 🙂
Málem jsem se taky nachytal 🙂 neboj je to fake.
Kdyz jsem se dostala k pasazi o internetu a robotech, tak jsem si rikala, ze uz je to prehnane, ze i nejvetsi exot by i bez toho pochopil, ze jde o satiru. Jak vidim, pro nekoho bylo i to malo.
Nebo jde o příspěvek vtipálka, který předstírá, že ten článek vzal vážně. 🙂
my levičáci (což nejsem) jsme hovada, která si dělají srandu a Vy pravičák (což nejste) nemáte dost fištróna aby jste tu srandu pochopil. To bude ten důvod, proč soused má nové auto a Vy houbelec.
Aby jste? Měl by ses naučit základy pravopisu, hňupe. “By jste” tvary, to je fakt síla. Jak si lidi myslí, že je to tak správně, přitom ze sebe dělají pitomce na první pohled
Ano, článek obsahuje dezinformaci, internet a počítače byly v plenkách. Informace se šířili především prostřednictvím rozhlasu pod drátě, Rudého práva a ustnim podáním obvykle v hospodě nebo na pavlače . Místo počítačů se používali psací stroje, kalkulačky na kliku, sčítá a dokonce někteří lidé ještě uměli počítat zhlavy nebo alespoň tužkou na papíře.
Ale hovno, je to čistá pravda a nic jiného. Někomu, kdo nenakouknul pod roušku tajemství, se to může zdát přitaženy za vlasy, ale tak to doopravdy bylo. Jednoho z těch robotů mají dokonce v tajný laboratoři na Sibiři.
Ale piču
Cože, vy už publikujete i pravdivé zprávy? 😮
Sklamem ťa,stále sa pokračuje v satire a nachytávaní retardov 😀
Není třeba jezdit na Sibiř. Jednoho z těch robotů má i technické muzeum v depozitáři. A není to nic tajného. O muzejní noci je vždy k vidění.
Pro souhrn událostí, které nás ohrožovaly, se vžil souhrnný název „Plíživá kontrarevoluce“. Taky jsme měli jednu. Ve sklepě. Po bolševicku jsem s ní skoncoval, stačilo SAVO.