Na Česko zaútočila ruská páta kolona dutými hlavicemi, vláda vyhlašuje válečný stav

03 Pro 2022

Česko se ocitlo pod masivním útokem ruské páté kolony, která vypálila tisíce dutých hlavic, resp. dutých hlav.

Největší škodu duté hlavy napáchaly na sociálních sítích, kde dopadly na profily tisíců obyčejných Čechů. Rusko pak po útoku anektovalo tisíce českých domácností a v jejich rodinách nastolilo tvrdý Putinismus. Vláda proto po útoku na civilní obyvatelstvo vyhlašuje válečný stav.

Podle odborníků však reakce vlády přišla pozdě o zhruba nějakých 29 let. Známky útoků ruské páté kolony lze totiž vysledovat až do časů vzniku samostatného českého státu. Od té doby se útoky pouze stupňůjí.

„Ruská pátá kolona čítá na našem území desetisíce, až statísíce jedinců. Spousta z nich se přitom infliltrovala do vládních pozic, a to dokonce i na pozici prezidenta. Dále ruská pátá kolona tvoří i značnou část opozice a neparlamentních stran. Nalezneme mezi nimi i pár senátorů a senátorek,“ sdělila naší redakci expertka na geopolitiku Hana Qwerty Hoplová.

Elitní bojovníky páté kolony pak doplňují statisíce pěšáků.

„Tyto politické entity jsou pak podporovány nepolitickými subjekty, které se maskují za společenskou lůzu a odevzdávají jim své hlasy u voleb a dostávají je do zmiňovaných vysokých pozic. Jejich cílem je neustálými útoky dutými hlavicemi svrhnout českou demokracii a nastolit ochlokracii, která bude loutkovou vládou Ruské federace. Česká republika následně bude naprosto nezávislá země a zároveň 100% závislá na Rusku,“ dodává Qwerty Hoplová.

Jaké konkrétní kroky vláda po vyhlášení válečného stavu podnikne, zatím není jasné. Ve hře je mobilizace, kde ale vláda riskuje, že do armády mobilizuje i právě pátou kolonu, která pak bude armádu sabotovat. Další možností je bodnout hada do hlavy a zaútočit českými jadernými zbrani na Rusko, protože žádné Rusko = žádná pátá kolona. Všimněte si, že před oběma variantami varoval již před několika dny Ladislav Vrabel, generál ruské páté kolony na území ČR. Možná tedy na tom něco bude a ve skutečnosti má pravdu ruská pátá kolona a my nežijeme v demokracii, ale v západní totalitě!

Libí se ti naše práce? Pomoct nám s naší tvorbou můžeš malým příspěvkem na kávu.