Všimli jste si proužku na konci zubní pasty? Neuvěříte, k čemu slouží!

03 Zář 2018

Zubní pasty často mývají na konci tuby barevný proužek. Našim zdrojům se povedlo odhalit děsivé tajemství, který tento proužek skrývá. Prostřednictvím něj totiž elity dělají něco strašného!

Proužek naleznete na konci prakticky každé zubní pasty. Pokud jej při nákupu zubní pasty na obalu uvidíte, pastě se rozhodně vyhněte! Co přesně ale každý proužek na konci obalu značí?

Černý proužek na obalu značí místo, které má stroj vyrábějící obaly useknout a zatavit. Zelený proužek značí to samé. A to samé značí dokonce i modrý proužek!

“Stroj, který vyrábí obaly, potřebuje nějaký signál k tomu, aby věděl, kde obal useknout a zatavit. K tomu slouží tyto barevné proužky. Naleznete je tedy nejen na zubních pastách, ale na všech obalech, které jsou na konci zatavené. Elity se nás tímto snaží ovládat, regulovat populaci, udržet nás nemocné… Tohle jim ale projít nesmí! Otevřete oči!” píše na svém blogu léčitel a alternativní vědec Gustav Zatapa.

Recept na domácí zubní pastu bez chemie a zlých obalů

Pokud se chcete zlým obalům a zubním pastám plných chemikálii vyhnout, přinášíme vám vlastní recept na přírodní pastu bez chemie.

Budeme potřebovat vodu, kyselinu citrónovou, mátu, zázvor, kukrumu a trošku jedlé soli. Vidíte? Žádná chemie!

Všechny tyto ingredience smícháme dohromady a necháme pár dní odstát. Zhruba po 5 dnech bude pasta připravena k použití. Po kurkumě budete mít krásně žluté zuby, zatímco díky bakteriím, které se v domácí pastě bez jakýchkoliv konzervantů během času nahromadí, vám bude krásně smrdět z pusy.

Vyhnětě se i zubním kartáčkům. Jejich štětinky nejenže ničí dásně, ale jsou i napuštěny jedy, které způsobují zubní kazy a vysávají lidem duše. Mnohem účinnější a zdravější je si domácí pastu nabrat na list máty, ten si dát na prst, a tím si vyčistit zuby.

Díky tomu už nikdy nebudete nemocní a nebudete mít zubní kazy. Pokud tedy přestanete chodit k doktorům a zubařům, ti si vždycky něco najdou. Velké farmaceutické lobby totiž má prsty všude!

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

RSS