Pražští dealeři drog brojí proti EET. “Do našich obchodů nikomu nic není!” tvrdí

02 Dub 2017

Odpor proti EET i nadále pokračuje. Po nečestných obchodnících, vesnických hospodských a majitelů podniků, kteří na EET nadávají jen proto, aby se zviditelnili, se k protestům přidali i pražští dealeři drog.
“Nevím, proč bych měl evidovat svoje tržby nebo z nich dokonce odvádět daně. Já jsem čestný obchodník a nepotřebuji, aby mě někdo fízloval,” řekl naší redakci Radovan Walter, jeden z největších dealerů pervitinu na Václavském náměstí.

“Tuhle živnost vlastním už dobrých 20 let. Nikdy si na mě nikdo nestěžoval a nikdy jsem neměl problémy s policií, a to ani když jsem prodával pervitin přímo naproti skupině pražských městských strážníků, kteří se jen pousmáli a dělali, že nic nevidí. Jak říkám, já jsem poctivý obchodník a tohle sledování Babišem se mi vůbec nelíbí. Je to všechno způsob jak zničit drobné živnostníky, takže třeba i mě,” dodává Radovan Walter.

K protestu se dále přidávají i pražští taxikáři, kteří jsou ve světě známí pro svoje okrádání bohatých turistů.

“Možná kradu, ale kradu čestně a poctivě!” sdělil nám majitel jedné nejmenované pražské taxislužby.

Drogový dealeři a taxikáři v tuto chvíli společně plánují protestní pochod napříč Prahou a srdečně zvou všechny další odpůrce EET. Pochod s názvem “ZA POCTIVÉ DROGY A KRÁDEŽE!” by se měl uskutečnit někdy koncem dubna.
4 komentáře
  1. Jen počkejte taxikáři a drogoví dealeři, brzy na vás dojde. Soudruh Babiš nepotřebuje nekalou konkurenci. Taky proč krást po troškách když se dá krást ve velkém. My prostý lid chceme ve vládě toho největšího zloděje! jen víc lánů řepky a další podporu Agrofertu, který to tak potřebuje. Soudruzi volme ANO a zlodějna bude v pořádku. Málokdo to ví, ale soudruh Babiš je ve skutečnosti velmi chudý, vše co má rozdá nám potřebným, proto se máme tak dobře. Soudruh Babiš je prostě človíček se srdíčkem na pravém místě. https://uploads.disquscdn.com/images/6addf87f1c10d33e1b3c27f20ab4484bfdc844ef4c6e79d0f0e568e4a42b45f6.jpg

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

RSS