Potravinářský průmysl nás krmí, ale nikdy nenakrmí

23 Říj 2017

Stejně jako farmaceutický průmysl, je i ten potravinářský zaměřený pouze na zisk. Potravinářskému lobby jde jen o to, aby si na našem hladu co nejvíc namastilo kapsu. Přitom člověk ve skutečnosti nepotřebuje jíst několikrát denně, ba dokonce ani jednou denně. Člověk, jak jej stvořila matka příroda, vlastně nepotřebuje jíst vůbec. Notoricky známý pocit hladu, je ve skutečnosti pouze jakýsi „absťák“ z nedostatku chemických látek – drog, které foodlobby přidává do jídla.

Člověk jako takový jídlo nepotřebuje. Ano, má trávicí trakt a je schopný jídlo trávit. Nicméně jídlo je pro člověka pouze jakýsi doplněk – konzumuje ho pouze kvůli chuti, ale k životu ho nepotřebuje. Až potravinový průmysl udělal z jídla něco, bez čeho člověk zemře – následkem silného absťáku.

Jsou to dlouhá staletí, co potravináři začali do jídla přidávat různé látky, na které vzniká u lidí závislost. V zásadě tak docílili toho, že člověk se na potravinách, respektive na látkách v nich obsažených stal fyzicky závislý a bez jejich přísunu začal trpět velmi silnými abstinenčními příznaky. Zpočátku se tyto příznaky projevovaly pouze velkým pocitem hladu, který po několika hodinách odezněl. V současné době však lidé na nedostatek jídla umírají, protože si celé lidstvo za několik generací vypěstovalo obrovskou závislost. Vždyť člověk v podstatě začne fetovat jídlo hned od narození.

Podle studie alternativních vědců v čele s uznávaným samozvaným profesorem Ronaldem Heasleym, hraje hlavní roli ve vzniku závislosti na jídlo cukr. To je hlavní důvod, proč se dnes cukr přidává téměř do každé potraviny, dokonce už i do ovoce. Takový med, dříve velice zdravá lahůdka je dnes v podstatě jen samý cukr. Nejde však o jedinou přísadu. Mezi další přísady smrti patří například lepek, bílá mouka nebo tzv. éčka.

Kombinace těchto drog způsobuje obrovskou závislost a nutí člověka jíst. Při absenci jídla, resp. při absenci těchto látek, si je tělo začne vyžadovat. To se v praxi jeví jako neúprosný pocit hladu, který nezmizí, dokud se člověk nenají. Dlouhodobé hladovění pak způsobuje ztrátu tělesné hmotnosti a následně smrt.

Ruku v ruce s foodlobby jde farmalobby. Výše zmíněné drogy nezpůsobují pouze závislost, ale i zdravotní problémy. Je všeobecně známé, že cukr způsobuje rakovinu, lepek ucpání střev, bílá mouka demenci… A nejen to. Vážných nemocí, které jsou způsobeny jídlem, je nespočet. Foodlobby a farmalobby si tak mezi sebou přihrávají zákazníky a vydělávají biliony.

Nepropadejte ale panice, protože i s touto závislostí se dá bojovat. V dnešní době naleznete na internetu přímo armádu blogerek, které vám vyjmenují 101 důvodů, proč jsou cukr či lepek špatný, a jak je v jídelníčku nahradit. Konzumací zdravých bio-organic-hocicosi potravin se svojí závislosti zbavíte a můžete opět začít jíst pouze pro radost, nikoli proto, abyste nezemřeli. Lidský hlad je totiž dnes velký byznys a hladový zákazník, je dobrý zákazník.

3 comments
  1. Je dobře, že novinářská žumpa má také jednou pravdivý článek. Na co je vlastně jídlo, je zbytečné, je třeba trvalá detoxikace a abstinence!!! Ve vyspělé Severní Korei 90% lidí už jídlo roky nevidělo. Pokrokové Rusko má co dohánět, jsou jen na 50%. Doufám, že soudruh Babiš, až bude gubernátorem české kolonie, zajistí českým žroutům také trvalou dietu. Už teď však jeho potraviny obsahují spoustu zdravé vlákniny (piliny) a neobsahují žádné karcinogenní látky (maso). Teď ještě každodenní čtrnáctihodinový pohyb v jeho manufakturách a ANO, bude líp!!!

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..