Nigerijský miliardář na internetu nabízí miliony dolarů, nikdo je ale nechce

19 Bře 2016

Nigerijský miliardář Victor Ighalo začíná být zoufalý. Už několik let totiž na internetu nabízí náhodným uživatelům miliony dolarů, doposud ale jeho nabídku nikdo nepřijal. Victor si něco takového nedokáže vysvětlit.

Victor vytvořil algoritmus, který na internetu každý den náhodně vybere tisíce uživatelů a informuje je o tom, že jim Victor pošle na účet několik milionů dolarů. Uživateli už jen následně stačí vyplnit do přiloženého formuláře údaje ze svojí kreditní karty a rázem se z něj stane milionář. Naprosto nepochopitelně ale tuto nabídku skoro každý odmítá.

„Nechápu to, prostě ne. Algoritmus často vybírá i velmi chudé lidi, ale ani oni nejeví o moje miliony zájem. Je to pro mě naprostá záhada,“ tvrdí Victor.

Dokonce i odborníci nad tímto fenoménem jen kroutí hlavou. Naše redakce oslovila několik předních finančních expertů. Všichni se jednohlasně shodli na tom, že něco takového není možné. Podle nich na světě neexistuje mnoho lidí, kteří by odmítli takové množství peněz. Nikdo z nich si to nedovede racionálně vysvětlit.

Algoritmus už dokonce začíná některé lidi i otravovat, což je ještě více nepochopitelná věc. Lidé kvůli němu dokonce i instalují adblock.

„Už si kvůli tomu nigerijskýmu pitomcovi nemůžu ani v klidu prohlížet svoji oblíbenou porno stránku. Věčně mě tam akorát otravujou nějaký nesmyly o tom, že jsem vyhrál milion dolarů. Nechci žádnej milion dolarů, chci si ho jen v klidu vyhonit!“ napsal na Redditu uživatel s přezdívkou jenkinstheking.

Nicméně i přes to Viktor nehodlá se svojí štědrostí jen tak přestat. Naopak chce být ještě štědřejší, a tak kromě peněz, chce lidem na internetu nabízet například i elektroniku nebo nová auta. Již brzy tak můžete na internetu získat zadarmo třeba nový iPhone.

4 comments

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..