Podle studie amerických vědců jsou všichni komunisti hajzlové

24 Bře 2020

Američtí vědci z Univerzity v Nebrasce publikovali studii, podle které jsou všichni komunisti hajzlové. Do jednoho.

Výzkum vyplývá z dlouhodobého individuálního pozorování 5 000 tisíc komunistů. Do studie jsou dále započítány činy všech bývalých i současných komunistických vlád po celém světě. Výsledek je poměrně jasný.

„Po zhodnocení minulých i současných činů komunistických vlád jsme došli k závěru, že jsou komunisté prostě sobečtí hajzlové. Souběžně s tím jsme pozorovali 5 000 komunistů, kteří se dobrovolně přihlásili k našemu výzkumu. I zde se ukázalo, že většina z nich jsou ukřivdění a sobečtí hajzlové,“ tvrdí vědci.

Fašisté a nacisté jsou na tom stejně

Výzkum dále přišel s nepříliš překvapivý faktem, že fašisté a nacisté jsou na tom úplně stejně jako komunisté – taky to jsou hajzlové.

„Ukazuje se, že pokud někdo vyrůstá v prostředí, které z něj udělá hajzla, stanou se mu v dospívání blízké myšlenky vycházející z komunismu, fašismu a nacismu. Studie dále potvrzuje, že k těmto myšlenkám často tíhnou i jedinci s malým penisem, protože stát se radikálem působí jako placebo pro růst penisu, resp. přirození zůstane stejně velké, ale zasažený jedinec má pocit, že je větší,“ dodávají dále vědci.

Jak ale dokázali čeští vědci, pokud máte malý penis a chcete ho mít větší, nemusíte se vůbec stát komoušem, nebo náckem. V mnoha případech pomůže pořídit si střelnou zbraň.

Libí se ti naše práce? Pomoct nám s naší tvorbou můžeš malým příspěvkem na kávu.

1 comments

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..