Trápí vás v létě mouchy, které vám sedají na jídlo? Zkuste vedle stolu položit exkrement!

04 Srp 2018

Mouchy sedající na jídlo, jsou každoročním problémem drtivé většiny Čechů. Málokdo ale ví, že existuje 100% účinný a přírodní repelent, který si můžete během chvilky vyrobit sami doma, a který mouchy z vašeho jídla spolehlivě vypudí.

Je všeobecně známým faktem, že mouchy sedají na exkrementy. Je jedno, který živočich exkrement vyprodukuje, mouchy na něj stejně vždycky s kamennou jistotou dosednou. Toho si všiml i známý slovenský léčitel Juraj Lejnokoš, který radí, jak se účinně a bez chemie zbavit otravného hmyzu.

„Prostě se vy*erte vedle stolu a mouchy vám na jídlo nepůjdou. Místo toho se přesunou na nedaleké lejno. Vy se tak much zbavíte zcela přírodně, bez chemie a ještě vám to bude u stolu příjemně vonět,“ sděluje Lejnokoš s nadšením naší redakci.

Ne každý ale dokáže kadit na povel, někdy to prostě nejde. V takovém případě má pro vás Lejnokoš jednoduché a levné řešení – na svém eshopu prodává tzv. H*vno v plechovce. Ve zkratce jde o plechovku, která je až po okraj naplněná exkrementy. Pokud tedy nemáte pravidelnou stolici a bojíte se, že byste v horkých letních dnech nemohli pravidelně odpuzovat mouchy ze svého jídla, stačí zavítat na náš eshop a objednat si sadu H*ven v plechovce. Startovací sada obsahuje tři 500 gramové plechovky, které vás vyjdou na celkem 899 Kč. Objednávejte rychle a získáte 15% slevu! A to se vyplatí!

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..