Bílému páru se narodilo černé miminko. Žena obvinila manžela z nevěry s černoškou

07 Lis 2018

K nechutnému případu nevěry došlo na východě USA, kde se mladému bílému páru z New Yorku narodilo černé mimonko. Jelikož má dítě zcela jinou barvu kůže než matka i otec, je naprosto jasné, že 23 letá Lucy není biologickou matkou. Její o 5 let starší muž jí tak musel být nevěrný s černoškou. Lucy se o tomto zdrcujícím případu nevěry rozhodla veřejně podělit.

„Měla jsem již delší dobu podežření, že mě Michael podvádí. Byl často pryč, byl odtažitý a moc se se mnou nebavil. Jelikož jsme s Michaelem oba běloši, bylo mi po narození malého Martina všechno jasné. Martin je totiž černoušek. Ihned po porodu jsem si tak byla jisté, že Martin není moje dítě, a že mi manžel byl nevěrný s černoškou,“ píše Lucy na svém blogu.

Jde o častý scénář nevěry, která vypluje na povrch po narození dítěte, které je zcela očividně jiného etnika či rasy, než oba jeho rodiče. Takto podvedených žen jsou jen po celých Spojených státech amerických statisíce.

Manžel Lucy ovšem s tvrzením, že by byl své ženě nevěrný, razantně nesouhlasí.

„Sakra, lidi, co to do vás vjelo? Denně mí píšou stovky naštvaných lidí a chodí mi výhružné dopisy kvůli nevěře, kterou jsem nikdy nespáchal. Vždyť to vůbec nedává smysl!“ komentuje Michael Lucyin blog. Logické argumenty zde však postrádají smysl. Některé ženy, které Martina nikdy neviděly, jej naopak obvinily z toho, že je před 20 lety znásilnil.

„Nikdy jsem tvého muže neviděla a nevím, jak vypadá, ale jsem si zcela jistá, že přesně tenhle hajzl mě před 20 lety znásilnil, když jsem šla pozdě večer z práce. Ten jeho obličej nikdy nezapomenu! Vypadal přesně jako tvůj manžel! Drž se holka!“ píše jedna z diskutujících. Podobných komentářů je pod článkem na blogu několik desítek.

I přes to, že pro znásilnění nejsou žádné důkazy, a že tvrzení Lucy je naprostý nesmysl, nyní Michaelovi hrozí až 30 let ve věžení za to, že už ve svých osmi letech znásilnil desítky žen. Dá se tedy logicky předpokládat, že nyní musí být znásilněných žen už stovky, jen se zatím bály ozvat.

„Člověk, který v osmi letech znásilnil přes třicet žen, by měl jít do věžení až do konce života! Jsem přesvědčená, že po celé Americe jsou stovky dalších znásilněných žen, které se jen doteď bály ozvat,“ prohlásila zakladatelka Americké feministické unie.

Soud s Michaelem proběhne na začátku prosince. Jelikož Americká feministická unie před několika týdny prosadila zákon, který v případech sexuálně motivovaných zločinů vůči ženám nepřipouští presumpci neviny, nemá Michael nárok na advokáta a de facto nemá vůbec žádná práva. Přísný trest jej tedy bez pochyb nemine.

4 comments
  1. V současnosti žije podle naprosto přesných údajů Feministické hobby of USA v celých Spojených státech amerických (USA) celkem 920 milionů znásilněných žen a dívek, za což můžou chlapci a muži, jako je Michael. Dle veškerých dostupných útržkovitých informací o použité statistické metodě výzkumu (feministky si nejsou úplně jisté, jak sběr a vyhodnocení informací probíhalo a nejsou v tom ani jednotné) probíhalo sčítání nejspíš zhrunba takto: všechny feministky napsali, kolik si myslí, že znají znásilněných žen a pak všechna tato čísla prostě nechaly sečíst prostým součtem ve výpočetním středisku.

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..