“Pandemie nehrozí. Koronavirus dlouho nevydrží, protože je z Číny,” shodují se vědci

29 Led 2020

Stále více lidí propadá panice kvůli případné pandemii čínského koronaviru. Většina vědců se ale shoduje na tom, že pandemie nehrozí. Koronavirus totiž podle nich stejně jako všechny věci z Číny nic nevydrží.

Vědci se opírají o fakt, že kromě Velké čínské zdi neexistuje žádná věc vyrobená v Číně, která by vydržela déle než měsíc.

“Většina čínských produktů se během měsíce rozpadne. Je jedno, jestli se bavíme o hračkách, elektronice nebo o za týden postavených nemocnicích. Všechny tyto věci vydrží lidově řečeno hovno,” tvrdí skupina švédských vědců.

Vytvořil koronavirus Kalousek?

Vědci ale nepočítají s možností, že koronavirus ve skutečnosti čínský není, ale byl jen vytvořen a vypuštěn tak, aby jako čínský vypadal. Dnešním příspěvkem na Facebooku se totiž k vytvoření viru de facto přiznal chemik Miroslav Kalousek, jak můžete vidět na obrázku níže.

Pokud tomu tak skutečně je, může být koronavirus mnohem odolnější a smrtelnější, než za jaký ho vědci pokládají. Jak víme, Kalousek je vystudovaný chemik a virům rozumí. Dá se předpokládat, že jeho smrtící virus financoval George Soros, takže na vytvoření koronaviru měl téměř nekonečné zdroje.

Ptáte se ale, o co Kalouskovi a Sorosovi jde? Odpověď je jasná – regulace populace. Není tajemstvím, že koronavirus se přenáší jen na lidi, nikoliv na zvířata. Dokonce ani na muslimy a černochy. Sorosovi tak jde o vyhubení co největšího počtu asiatů a bělochů, aby pak v Asii a Evropě mohl vytvořit uprchlický ráj! Proč? To nevíme, ale něco takového říkali na Aeronetu, takže to bude pravda.

Dále pak Sorosovi jde o zničení Číny, která je jednou z posledních skutečně svobodných a stabilních společností, kde nemá Soros žádný vliv. Globální pandemie, která by měla původ v Číně, by mohla stát čínskou vládu krk. Na její místo by pak nastoupila vláda loutková, kde by za nitky tahal zmíněný Soros. Otevřete oči a sdílejte to, než to smažou”

20 komentářů
 1. Ruští vědci již vakcínu mají ale nechávají si ji pro vlastní lid. Až všichni ostatní vymřou vyrazí ruský lid pevným krokem na celosvětovou vycházku a bude mít velké územní zisky.

  1. Troufnu si tvrdit, že ruská vakcína je jen pro Rusy. Všichni ostatní po ní bezectně zdechnou.
   Zkuste pít litr vodky denně.

   1. Jsem gay a jsem na děti. Máma říká, že to je ok, ale v hloubi duše vím, že bych měl spuložit radši se zvířaty. Dnes jdu k psycholožce. Zase mi dá prášky. Mám na penisu vyrážku.

 2. Podle zpráv od amerických vědců jsou jedním z roznašečů Wuhan virusu i všem dobře známé čínské nudle. Takže nejezte čínské nudle ani ty v polívce, případně si polévku přefiltrujte přes roušku.

  1. Píše se “viru” a ne “virusu” ty kundo pražská vyjebaná. Pes mi okousává předkožku. Budu žid

 3. Chtěl jsem si koupit homeopatika, protože vím, že zabírají na všechno, ale co se nestalo. (!!!1!!1!!)!
  Prodali mi místo toho homotika, které rozšiřují homosexualitu! Aď už stím zámořští bruselané jdou do pr!!!!!@!1!,´!!!!

  1. Nauč se česky ty kundo vyjebaná. Moje máma má raka. Klepetama ji štípe do bradavek a já jí u toho cucám palce u nohou. Tu ztvrdlou kůži mám ke svačině. Jsem jedno velké smegma.

 4. Chtěl by jsem se touto cestou omluvyt fšem, kteřý tento web navštěvují za své neurvalé komentáře a chtěl by jsem se zeptat, zda se tu nenajde nějaký muž, vjek 10-80, který by jse se mnou chtěl mazlit a jeden po jednom mi núžkamouma na nechty střihat chlupi na zatku.

  moje číslo je +420 732 588 455

  budu dyskrétní, díki

 5. Dr. QQ dává na vědomí, že díky výskytu jednoho osla bez vychování a fantazie nebude nadále tento nick používat.

  1. Roušky a brýle v barvě bílé s sebou. Když nebudou bílé, zabásne vás Komorous, jako teroristy. A Savo v rozprašovači, aby bylo jak eliminovat provokatéry.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..