Berlínská mešita lehla popelem, místní muslimové nalezli azyl v nedaleké synagoze

03 Bře 2016

Včera v noci někdo podpálil mešitu v berlínské čtvrti Kraphurfagen. Neznámí útočníci vhodili v nočních hodinách do mešity dvě zápalné lahve a mešita následně lehla popelem. Bohužel nikdo z tamní muslimské komunity nebyl zraněn.

Místním muslimům hned druhý den poskytla azyl zdejší synagoga. Podle redakce Autentického zpravodajství je to jasný důkaz toho, že muslimové jsou ve skutečnosti agenti Mossadu. Proč jinak by to židé dělali? Proč by jen tak nechali modlit fanatické vrahy ve své synagoze?

U nás v redakci se domníváme, že židé vytvořili islám a využívají ho pro vyvolání 3. světové války. Židé totiž vlastní 90% zbrojního průmyslu na světě. Podle nás jsou tedy všichni muslimové pouze agenti Mossadu.

Jako další důkaz pro toto tvrzení můžeme uvést raketový vzestup popularity islámu. Islám má ve světě stále větší a větší popularitu. Není možné, aby takový obrovský růst nebyl vyvolaný uměle. Vždyť ještě před 60 lety o islámu skoro nikdo nevěděl, na internetu o něm tehdy nebyla v podstatě ani zmínka, dnes se o něm píše denně.

Stejný názor má i Franta z internetové diskuse: „Všechno je to stejná chamrať. Židi,islamáni,buzetanti…všechno stejná cháska podporována Ušákama a muslimem Obamou. JÁ JSEM SLUŠNÝ ČLOVĚK CO DENNĚ DŘE ZA MINIMÁLNÍ MZDU PROTOŽE NAM TO TU ROZKRADLI!!! A MAM ŽIVIT TYHLE „LIDI“ KDYZ SÁM SOTVA VYJDU??? Nechci tenhle „lidský“ odpad ve svoji krásné zemi! Ať se tihle všichni sbalí a spolu s Kalouskem a knížetem Trautrnbergem táhnou do prdele!!! My jsme slované a proto jsme s Ruskem proti všem! ŠKODA ŽE TAM NIKDO NEUHOŘEL!!!!! 🙁„, napsal Franta.

Pravdu máme všichni před očima, stačí je jen otevřít.
Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..