Rusko úspěšně otestovalo raketový pohon chrámu Vasila Blaženého

10 Dub 2020

Obyvatelé Moskvy včera zažili velkolepou podívanou, když Rusko poprvé otestovalo nový raketový pohon chrámu Vasila Blaženého.

Rusko má tak po Moskevské státní univerzitě už druhou stavbu, jejíž součástí je i raketový pohon. Chrám Vasila Blaženého jím byl vybaven na rozkaz Vladimira Putina, který si chce z chrámu udělat osobní dopravní prostředek a zároveň nouzovou vesmírnou archu, která by v případě globální katastrofy a neobyvatelnosti Země byla schopna vyslat až 10 000 Rusů do vesmíru.

Celý test proběhl úspěšně a chrám je nyní připraven k ostrému provozu. Putin už tak nebude muset při dalekých cestách do zahraničí sedět hodiny v letadle, protože chrám Vasila Blaženého byl vybaven tím nejvyspělejším raketovým pohonem, díky kterému je v něm možné obletět celou Zemi za zhruba 20 minut.

„Test dopadl lépe, než jsme vůbec čekali. S chrámem jsme úspěšně doletěli na Měsíc a zpátky, a to přesně za 30 minut a 31 vteřin. Jsme tak přesvědčeni, že je možné uvést chrám bezpečně do provozu. Pan prezident by tedy mohl již od zítřejšího dne létat do zahraničí v tom nejmodernějším a nejrychlejším chrámu na světě,“ sdělil nám vedoucí celého projektu, pan Vasilij Kremlet.

Rusko s přeměnou historických památek na dopravní prostředky hodlá pokračovat i nadále. Již do roku 2022 by měl být Zimní palác v Petrohradu přestavěn na vesmírný bitevní křižník, zatímco z balzamovaného těla V. I. Lenina by si chtěl Putin už letošní zimu udělat nové sáně.

Libí se ti naše práce? Pomoct nám s naší tvorbou můžeš malým příspěvkem na kávu.

3 comments
  1. Konečně úspěšný pokus s podobným zprovozněním chrámu. O něco podobného se už ve 30. letech 20. století pokoušel jeden z Vovkových předchůdců, jistý Iosif Vissarionovič Džugašvili, když se rozhodl vybavit raketovým pohonem moskevský chrám Krista Spasitele. Tehdy žel došlo k určitým technickým závadám, například některé stupně se oddělily předčasně, v důsledku čehož se onen chrám na zemský povrch vrátil ne až tak úplně vcelku. S podobnými nezdary se tehdy potýkaly i pokusy o podobné zprovoznění dalších sakrálních objektů – a asi nejen sakrálních.

    Poděkujme tedy Vladimíru Vladimíroviči za to, že se mu podařilo onen letitý problém vyřešit.

  2. Konečně se to povedlo, já říkal že jsou komunisti skvělí. Západ sotva dokáže něco takového ,tam jenom vymíšlejí ty svoje aple a majkrosofty a vydělávají na tom miliony ale pokud příjde na skutečnou práci jako např. Kovářství a zemědělství, kéž by celý svět měl víru v komunismus. Kdy by to bylo unás v 89 jako v Číně život by byl o mnoho lepší. Všichni by uměly ty pravé správné práce nemuseli bysme se zabývat politikou a ti co by nesouhlasili hop s nima do dolů. Hlavně ty dneśní děti ty jsou tak líne už vůbec neumí pořádně zamakat. Doufám že koronavirus vyhubí ameriku a my tam společně s rusy postavíme gulagy a pošleme tam západní svět.

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..