Náhoda, nebo spiknutí? Proč má téměř každý černošský rapper před jménem“Lil“?

24 Lis 2021

Stále více lidí i zpravodajských služeb si začíná všímat fenoménu, kdy obrovská část černošských rapperů má ve jméně „Lil“. Co to ale vlastně znamená? Dle našich zdrojů jde o konspiraci a spiknutí obrovských rozměrů!

„Lil“ by podle našeho zdroje mohl být přívlastek, který používá tajná černošská konspirační skupina. Všichni rappeři s tímto přívlastkem by tak měli být členy této skupiny. Jak tvrdí náš zdroj, toto tajné uskupení chce ovládnout svět.

„Jedná se o podobnou skupinu, jakou jsou třeba Svobodní zednáři, či Ilumináti. Před desítkami let nebyli černoši do těchto elitářských skupin přijímáni, proto si založili vlastní, kterou pojmenovali Wu-Tang Clan. Ta postupně nabírala na moci, až se stala po Iluminátech, Svobodných zednářích a Reptiliánech čtvrtým nejmocnějším uskupením elit na světě. Současný trend liberálního fašismu a bojovníků za práva menšin je uměle vytvořen právě uskupením Lilů,“ tvrdí náš zdroj.

Ono Lil před jménem pak odkazuje právě na název této skupiny černoškých elit, kde když nahradíte všechna písmena, získáte zkratku WTC. Všimněte si, že WTC byla i zkratka pro World Trade Center, které bylo 11. září zničeno při údajném teroristickém útoku. Ten byl ve skutečnosti vymyšlen právě Wu-Tang Clanem, který tak chtěl vyprovokovat invazi do Iráku a zdiskreditoval tak republikány, aby pak mohl do Bílého domu dosadit prvního afroamerického prezidenta – Baracka Obamu.

Tady ale náhody nekončí. Pokud v Lil opět nahradíme všechna písmena, získáme BLM. Dokonce když nahradíme všechna písmena a jedno přidáme, vznikne LGBT! Náhoda? Těžko! Všechno jde ale ještě hlouběji. Jméno čínského města, odkud se začal šířit koronavirus, je Wu-chan. To je velice podobné jako Wu-Tang. Jedná se tak o jasný důkaz, že za koronavirovou pandemií stojí právě Wu-Tang Clan, který pomocí viru chce destabilizovat společnost a pomocí očkování pak proměnit všechny lidi na světě na gaye a černochy!

Tato pravda je zdrcující a jejím sdílením se vystavujete velkému nebezpečí, ale pro dobro našich dětí to sdílejte, než to smažou!

Libí se ti naše práce? Pomoct nám s naší tvorbou můžeš malým příspěvkem na kávu.

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..