Francii děsí přemnožení uprchlíci. Myslivci zvažují odstřel

31 Bře 2017

Přemnožení uprchlíci, kteří postupně ztrácejí plachost, děsí obyvatele některých francouzských měst. Čím dál častěji se objevují u lidských obydlí, a to nejen v noci, ale i přes den. Francouzské úřady proto vyhlásily mimořádný stav.

Uprchlíky lákají především velká města jako Paříž nebo Marseille, která za posledních několik měsíců hlásí zvýšený výskyt této divoké, člověku podobné zvěře.

Uprchlíci jsou známí pro svoje vysoké libido a sexuální apetit. Není tak divu, že Francie pomalu začíná hlásit první případy znásilnění člověka uprchlíkem.

„Je to hrozné, v noci už ani nemohu chodit ven, všude se to hemží uprchlíky, kteří hledají svoji další kořist,“ shodují se obyvatele Paříže.

Uprchlíci migrují směrem do Německa

Mnoho uprchlíků navíc migruje dále do Evropy, nejčastěji směrem do Německa.

„Pamatuji si všechny migrační vlny uprchlíků, které Německo kdy zasáhly. Pamatuji si, jak k nám migrovali uprchlíci z Československa, pamatuji si na uprchlíky z Jugoslávie a teď tu máme uprchlíky z Afriky. A opět stejný scénář, uprchlíci vždycky znásilňovali a šířili nemoci, čeští, jugoslávští i ti afričtí, všichni jsou stejní,“ tvrdí zakladatelka hnutí UVSRNN (Uprchlíky ve Spolkové republice Německo nechceme, pozn. redakce).

Možných řešení současné krize je hned několik. V současnosti nejdiskutovanější řešení je odstřel uprchlíků myslivci. Francouzská vláda momentálně chystá vyhlášku, která by myslivcům garantovala odměnu za každého odstřeleného uprchlíky. Její výše by mohla být až 25 euro za uprchlíče a 50 euro za dospělého uprchlíka.

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..