Superlék jménem žlutý sníh: Účinný lék i prevence na rakovinu, cukrovku i Covid-19!

18 Pro 2021

Na světě existuje nespočet superléků, které vyléčí úplně všechno, ale farmaceutické firmy nám v zájmu zachování svých zisků jejich existenci tají. Dnes se podíváme na další z řady superléků, kterému v posledních dnech pomalu začíná sezóna – žlutý sníh.

Sníh sám o sobě žádné léčivé účinky nemá, dokonce ani moč. K vytvoření superléku však dojde, jakmile se tyto dvě přísady smísí. Volné radikály obsažené v moči začnou reagovat s antioxidanty uvnitř sněhu a vznikne tak neuvěřitelně léčivá směs, kterou se dá vyléčit takřka všechno.

Existuje spousta názorů, že už po jedné hrsti žlutého sněhu odejde cukrovka, demence i rakovina! Dokonce i Covid při pravidelné aplikaci žlutého sněhu může být vyléčen už za 14 dní! Velmi pozitivní účinky byly pozorovány například i při léčbě Alzheimerovy choroby, a dokonce i u léčby ALS, na kterou moderní „medicína“ nezná lék!

To všechno je navíc úplně zadarmo. Stačí se venku vyčůrat do sněhu, a pak ho sníst. Ať trpíte jakoukoliv chorobou, budete vyléčeni. To vám ale moderní medicína neřekne. Za prvé, protože léčba žlutým sněhem je zadarmo a nic nestojí. A za druhé, protože farmaceutické firmy nechtějí zdravé pacienty, resp. klienty! Farmaceutické firmy pouze obchodují s naším zdravým… Léčí, léčí, ale nikdy nevyléčí, protože ze zdravého pacienta by měly nulové zisky!

Logicky tedy, kdyby farmaceutické firmy dovolily, aby se mezi lidi dostala informace o tom, že nemusí chodit k doktorům, brát prášky, ani se nechávat očkovat, protože příroda je plná léků na úplně všechno, tak by tyhle firmy během několika dní zkrachovaly. A to samozřejmě nechtějí, proto nám lžou a vodí nás za nos. Aby s námi mohly obchodovat! I z toho důvodu vypouští farmalobby mezi lidi spoustu dezinformací, mezi které patří například i známé moudro: „Nejez žlutý sníh.“ To je jedna z největších lží a dezinformací na světě. Pokud chcete být zdraví, jezte žlutý sníh, jezte ho co se jen do vás vejde!