Na D1 vypukla epidemie kolonaviru. Hrozí kolaps

22 Úno 2020

Zatímco Čínu trápí epidemie koronaviru, českou dálnici D1 zužuje jiný, mnohem nebezpečnější virus. Kolonavirus trápí nejstarší českou dálnici již dlouhé měsíce a odborníci varují před naprostým kolapsem.

Kolonavirus kromě jiného způsobuje tvorbu nekonečných kolon a nepředvídatelných zúžení. Pokud se navíc kolonavirem nakazí dělníci pracující na opravě silnic/dálnic, může jejich pracovní nasazení klesnout až o 260 %. V některých případech se může dokonce stát, že dělníci se na staveništi vůbec neukáží i několik týdnů.

Leč se jedná o velice nebezpečný virus, který může zcela ochromit českou dopravu, odborníci zůstávají klidní. Celosvětová pandemie prý nehrozí.

“Kolonavirus se dá poměrně lehce zvládnout. Problém nastane, pouze za předpokladu, že máte neschopnou vládu a ještě neschopnějšího ministra dopravy. Všechny sousední země kromě Slovenska tak mohou zůstat v klidu,” tvrdí odborníci.

Odborníci dále uklidňují veřejnost, že průběh kolonaviru nejvíce zhoršuje zima a sníh. Letošní zima však naštěstí nebyla příliš tvrdá a sníh jsme téměř neviděli, tudíž nedošlo k mnoha dopravním nehodám, díky kterým by se mohl kolonavirus šířit.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

4 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
F. Zima
F. Zima
4 měsíců před

Sníh jsem si schoval na začátek stavební sezony. V lednu se s ním neužije taková psina.

Nováček
Nováček
4 měsíců před

Nevím proč neustále napadáte naše nejlepší. Vždyť teď už máme toho nejlepšího ministra dopravy. Pan premiér to všechno ohlídá protože mu jde o naše blaho. Všichni ti špatní už jsou z vlády pryč a všechno už bude jen vzkvétat. a D1 bude mít pět pruhů. Všichni pomlouvači se budou stydět a plakat .

Měchurcov
Měchurcov
4 měsíců před

V Sovětském svazu by se s koronavirem vypořádal první tajemník tak že by ho poslal na Sibiř!

Věra Pohlová, důchodkyně
Věra Pohlová, důchodkyně
4 měsíců před

Tyhle aféry každého jenom otravují. Já bych všechny ty koronaviry a kolonaviry zakázala.

RSS
4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x