Prezidentovi je již mnohem lépe. K snídani si dal na pokoji cigaretu a kávu

15 Říj 2021

Celá Česká republika aktuálně řeší zdravotní stav prezidenta Zemana, který je začátkem týdne hospitalizovaný v ÚVN na jednotce intezivní péče. Podle našich zdrojů je ale prezidentovi již mnohem lépe. Dnes ráno si dokonce k snídani dal na pokoji i cigaretu a kávu.

Náš anonymní zdroj si vstupenku k Zemanovi na pokoj zakoupil dnes ráno u kancléře Vratislava Mynáře. S prezidentem se u ranní cigarety a kávy pobavili o jeho zdravotním stavu i o výsledku voleb.

„Pan prezident byl velmi milý! Vtipkoval, pochválil mi prsa a zadek, a pak mi nabídl cigaretu, kterou jsme společně na jeho pokoji vykouřili. V životě jsem v nemocnici, a tím spíš v pokoji na jednotce intenzivní péče nekouřila. V pokoji je k dispozici také minibar, jukebox a biliár. Skvělý zážitek!“ tvrdí náš zdroj.

Krátce po té na pokoj dorazil i kurýr Dáme jídlo, který prezidentovi dovezl vepřový bagel s hranolkami a pomerančovým džusem. I tomu prezident nabídl cigaretu.

Jak se zdá, prezident je fit víc než dost a podepisovat dokumenty by mu tak nemělo dělat problém. Veškeré spekulace o pravosti podpisu prezidenta Zemana tak nejsou na místě.

Libí se ti naše práce? Pomoct nám s naší tvorbou můžeš malým příspěvkem na kávu.