Muž přišel o nohu, díky alternativní medicíně mu narostla nová

28 Čvn 2016

Velké korporace a farmaceutické firmy často špiní dobré jméno alternativní medicíny a označují ji za jakýsi druh šarlatánství. Pravdou ale je, že alternativní medicína má téměř 100% úspěšnost a jak se to hovorově říká: “Strká klasickou medicínu do kapsy.” Důkazem budiž 29 letý Američan Paul Hanks, který přišel při autonehodě o nohu, díky alternativní medicíně mu však během několika měsíců narostla noha nová.

Paul jel 10. března 2015 domů z práce, když do něj naboural o rok starší opilý muž. Při autonehodě přišel Paul o téměř celou levou nohu a byl odsouzen k životu s protézou. Aspoň si to Paul původně myslel.

Paula naštěstí přemluvila jeho přítelkyně Jennifer, aby si zašel za alternativním léčitelem Geraltem Riviasem, který je též známý pod pseudonymem Doctor of Blaviken (Doktor z Blavikenu, pozn. redakce). Geralt doporučil Paulovi každý večer před spaním masírovat chybějící nohu speciální homeopatickou mastí a třikrát denně pít čaj z meduňky, heřmánku a fenyklu, dochucený špetkou skořice. Ku překvapení všech, Paulovi pomalu začala klíčit nová noha.

“Nejdříve jsem tomu nevěřil a byl jsem k této metodě léčení velmi skeptický. Za hodně tučný šek mi pan Rivias dal akorát sáček nějakých kytek a mast na masírování amputované nohy. O to víc jsem byl překvapený, když mi z pahýlu začala růst nová noha,” píše Paul na svém blogu.

Trvalo to zhruba 6 měsíců, než Paulovi narostla nová a plně funkční noha. Nicméně dnes má svoji nohu zpět, což je něco, co klasická medicína nedovede ani omylem. Paulovi se opět vrátil jeho starý život a konečně zase může se svým 6 letým synkem hrát na zahradě fotbal.

“Chtěl bych poděkovat panu Riviasovi a vlastně všem alternativním léčitelům. Alternativní medicína dokázala něco, o čem jsem si ani ve snu nemyslel, že by to bylo možné. Děkuji!” dodává Paul.

A jak se k alternativní medicíně stavíte vy? Pokud jste doteď byli skeptičtí, tak věříme, že vás Paulův silný příběh určitě přesvědčil o tom, že alternativní medicína funguje a dokáže léčit téměř cokoliv.

16 komentářů
 1. Je to je krasneeeeeee, ja chci nove zuby?? Co si musim masirovat???No ja myslim ze nic, staci kdyz masirujete vy nas tady

  1. “AZ247.cz je ironie a sarkazmus… někdo tomu říká i satira. Pointou tohoto textu je Vám sdělit, že všechny naše články jsou vymyšlené a nezakládají se na pravdě. I přesto, že tu tento text visí už od založení tohoto webu, stejně se najde velké procento lidí, kteří zde publikovaným zprávám věří. Za takové lidi a jejich následnou hysterii neneseme odpovědnost. info@az247.cz

 2. Jsem rad, ze jste timto clankem ustedrili tvrdy policek vsem nevericim Tomasum. Experimentuji v tomto oboru leta. Kultuvuji biologicke vzorky ve vegetativnich gelech. Podarilo se mi z ustrihnuteho nehtu vypestovat prostrednicek. Pouzil jsem bohuzel modry gel od Pfizera a prst zustal trvale vztyceny. Ale to jen naokraj. Ted se pokousim experimentovat se vzorkem stolice ziskanym sterem z cervenych trenyrek. Doufam, ze o vysledku pokusu vas bude informovat vzorek sam na sve tiskove konferenci.

  1. Na to pozor, mohl by jste naklonovat celého Zemana. Mohl by vám dokonce narůst i s novou Becherovkou!

 3. co takhle třeba fotky – jak ta noha roste. Jo on se porouchal foťák, tak to nešlo, ale určitě a na sto procent se to stalo
  🙂 🙂

 4. No a tyto kecy přesvědčují lidi, že alternativní medicina je všelék a tím se podporují koncerny co vyrábějí zázračné alternativní přípravky. Lžou všichni.

 5. Určitě narostla i s nalakovanými nehty…A vy, pitomci, co hodiny a hodiny pod mikroskopem přišíváte amputované končetiny, hajdy do lesa na bylinky…

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..