Muž přišel o nohu, díky alternativní medicíně mu narostla nová

28 Čvn 2016

Velké korporace a farmaceutické firmy často špiní dobré jméno alternativní medicíny a označují ji za jakýsi druh šarlatánství. Pravdou ale je, že alternativní medicína má téměř 100% úspěšnost a jak se to hovorově říká: „Strká klasickou medicínu do kapsy.“ Důkazem budiž 29 letý Američan Paul Hanks, který přišel při autonehodě o nohu, díky alternativní medicíně mu však během několika měsíců narostla noha nová.

Paul jel 10. března 2015 domů z práce, když do něj naboural o rok starší opilý muž. Při autonehodě přišel Paul o téměř celou levou nohu a byl odsouzen k životu s protézou. Aspoň si to Paul původně myslel.

Paula naštěstí přemluvila jeho přítelkyně Jennifer, aby si zašel za alternativním léčitelem Geraltem Riviasem, který je též známý pod pseudonymem Doctor of Blaviken (Doktor z Blavikenu, pozn. redakce). Geralt doporučil Paulovi každý večer před spaním masírovat chybějící nohu speciální homeopatickou mastí a třikrát denně pít čaj z meduňky, heřmánku a fenyklu, dochucený špetkou skořice. Ku překvapení všech, Paulovi pomalu začala klíčit nová noha.

„Nejdříve jsem tomu nevěřil a byl jsem k této metodě léčení velmi skeptický. Za hodně tučný šek mi pan Rivias dal akorát sáček nějakých kytek a mast na masírování amputované nohy. O to víc jsem byl překvapený, když mi z pahýlu začala růst nová noha,“ píše Paul na svém blogu.

Trvalo to zhruba 6 měsíců, než Paulovi narostla nová a plně funkční noha. Nicméně dnes má svoji nohu zpět, což je něco, co klasická medicína nedovede ani omylem. Paulovi se opět vrátil jeho starý život a konečně zase může se svým 6 letým synkem hrát na zahradě fotbal.

„Chtěl bych poděkovat panu Riviasovi a vlastně všem alternativním léčitelům. Alternativní medicína dokázala něco, o čem jsem si ani ve snu nemyslel, že by to bylo možné. Děkuji!“ dodává Paul.

A jak se k alternativní medicíně stavíte vy? Pokud jste doteď byli skeptičtí, tak věříme, že vás Paulův silný příběh určitě přesvědčil o tom, že alternativní medicína funguje a dokáže léčit téměř cokoliv.

16 comments
    1. „AZ247.cz je ironie a sarkazmus… někdo tomu říká i satira. Pointou tohoto textu je Vám sdělit, že všechny naše články jsou vymyšlené a nezakládají se na pravdě. I přesto, že tu tento text visí už od založení tohoto webu, stejně se najde velké procento lidí, kteří zde publikovaným zprávám věří. Za takové lidi a jejich následnou hysterii neneseme odpovědnost. info@az247.cz

  1. Jsem rad, ze jste timto clankem ustedrili tvrdy policek vsem nevericim Tomasum. Experimentuji v tomto oboru leta. Kultuvuji biologicke vzorky ve vegetativnich gelech. Podarilo se mi z ustrihnuteho nehtu vypestovat prostrednicek. Pouzil jsem bohuzel modry gel od Pfizera a prst zustal trvale vztyceny. Ale to jen naokraj. Ted se pokousim experimentovat se vzorkem stolice ziskanym sterem z cervenych trenyrek. Doufam, ze o vysledku pokusu vas bude informovat vzorek sam na sve tiskove konferenci.

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..