Voliči SPD zakončili včerejší demonstraci hromadným kácením stromů na tramvajové koleje

26 Dub 2019

Překvapivé zakončení měla včerejší demonstrace SPD, která byla mířena proti Evropské unii. Krátce po té, co dozněl poslední proslov a kapela Ortel už dávno ve svojí černé dodávce s lebkou na boku opustila neomarxistickou Prahu, vyzval jeden z demonstrantů ostatní, aby hromadně pokáceli stromy v nedaleké aleji, a následně je naházeli na koleje všudepřítomných pražských tramvají.

Krom toho, že tím voliči SPD chtěli dokázat, že umístění stromů na koleje není činem terorismu (protože samozvaný slušný Čech a volič SPD přece nemůže být terorista, pozn. redakce), nýbrž demence, a obviněný Jaromír Balda by tak měl být propuštěn, jelikož demence není trestným činem, sposta voličů měla pro ničení tramvají i jiný důvod.

“Jeli jsem sem autem až z Vysočiny a s tramvajemi na silnicích jsme se ještě nikdy nesetkali. Vůbec jsme nevěděli, co máme dělat! Kdo má přednost? Auto? Tramvaj? Tramvaje jsou pro mimopražské řidiče stejně nebezpečné jako islamisti! Kde se tady ty tramvaje vůbec vzali? Určitě je sem nastrčila EU! Měli bychom je zakázat!” tvrdí námi dotázaný občan Karel.

Celkově na akci dorazilo jen pár stovek lidí a obecně se dá říct, že počet odpůrců a příznivců SPD se téměř rovnal. Nicméně i tak hodnotí přítomní demonstranté akci pozitivně.

“Manželka mi často vyčítá, že jen sedím v hospodě a vůbec ji s děckama neberu ven nebo za kulturou. Dnes jsme to ale zvládli všechno najednou. Zatrsali jsme si s Ortelem, poslechli jsme si proslovy, kterým jsme skoro nerozuměli, ale rečníci určitě mluvili pravdu, pokáceli jsme pár stromů na tramvajové koleje, a na konec jsme si dali hromadnou hajlovačku ve vlaku. Za mě fajn odpoledne,” tvrdí pan Jaroslav.

Celá demonstrace si naštěstí žádné oběti nevyžádala a všichni zúčastnění i nezúčastnění vyvázli bez zranění. Utrpěla tedy pouze česká hrdost, důstojnost a úroveň.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
RSS
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x