Okamura: Hnutí SPD není proruské, pročínské, ani proamerické. Je problbé

25 Kvě 2022

Doživotní předseda hnutí SPD Tomio Okamura dnes na svém Facebooku specifikoval geopolitickou a demografickou orientaci svojí strany. Okamura razantně popřel, že by hnutí SPD bylo proruské. Zároveň dodal, že není ani pročínské a proamerické. SPD je totiž podle Okamury hlavně problbé.

Organizace BLB byla založena v roce 2013 a spadá pod Institut Václava Klause. Jedná se o sdružení Bělochu, Lehkých rasistů a Bojovníků proti pravidelným zubařským prohlídkám – BLB. Jak se zdá, je to právě BLB, odkud pramění politika hnutí SPD – běloši, se špatnými zuby, kteří nejsou rasisti, ale imigranty a Araby by zakázali.

Je to vůbec poprvé, kdy se hnutí SPD přihlásilo k orientaci k nějaké velké mezinárodní organizaci. Až do současné doby se SPD jevilo spíše jako proruské, protože je plné pokuřovačů Vladimira Putina, ve skutečnosti je ale problbé. Faktem však je, že organizace BLB je vzhledem ke svým vazbám na Institut Václava Klause silně proruská a SPD pravděpodobně její silnou vazbu k ruské vlasti přejímá.

Podle některých odborníků je ale příspěvek Okamury myšlen jinak a Okamura s BLB nemá nic společného. Ve skutečnosti totiž Okamura mohl myslet, že SPD je pro blbé, jelikož hnutí láká do volebních místností hlavně blbce a idioty. Co si o tom myslíte vy?

Libí se ti naše práce? Pomoct nám s naší tvorbou můžeš malým příspěvkem na kávu.