Jde do tuhého. Česká republika má armádu, která každý den cvičí střelbu. Jde o jasnou přípravu na válku!

11 Dub 2023

Na internetu se dnes objevila informace o tom, že Česká republika má vlastní profesionální armádu, která je vybavena zbraněmi, uniformami, těžkou technikou a tisícovkami vojáků, kteří každý den cvičí střelbu z opravdových zbraní. Jde o jasný důkaz, že se Česko chystá na válku!

Ti samí lidé, kteří se nedávno vysmívali tomu, že Česko chce zaútočit na Rusko, nyní mlčí. Cvičení profesionální armády je jen ukázkou toho, jak se válkychtivá vláda Petra Fialy nemůže dočkat toho, až pošle naše děti a děti našich matek na Ukrajinu.

Jeden z námi dotázaných odpůrců války prohlásil: „Tak přátelé, začíná jít do tuhého. Máme přes 20 tisíc vojáků, kteří každý den cvičí střelbu a ještě se u toho baví. Tito hrdlořezové se jasně chystají na válku. Proč jinak bychom je cvičili? Vždyť to není možné! K čemu by taková malá země, jako je Česko, potřebovala vojáky?!“

Jednotlivé střípky do sebe ale pomalu začínají zapadat, protože jak se ukázalo, velitelem této tajné armády je prezident Petr Pavel. Dezinformace a fake news se tak zase pomalu začínají stávat realitou. Během prezidentských voleb se všichni libtardi smáli zprávám o tom, že Petr Pavel chce mobilizovat a zahájit válku, avšak po dvou měsících se ukazuje, že to byla pravda.

Imperiální ambice se u české vlády objevily už ve chvíli, kdy minulý rok Česko anektovalo Královec. Zde po tamní ruské armádě, která ze strachu před necelou stovkou pojízdných českých Pandurů ve spěchu utekla, zůstalo několik desítek ruských jaderných hlavic. Dá se tedy předpokládat, že první přijde preventivní strategický jaderný úder a následně do Ruska vtrhnou české okupační jednotky. Přesně jak prorokoval Ladislav Vrabel, kterému se také všichni smáli a jehož slova se také stala skutečností.

Libí se ti naše práce? Pomoct nám s naší tvorbou můžeš malým příspěvkem na kávu.