Modlitby účinkují proti koronaviru lépe než sociální distance a lék remdesivir. COVID-19 je boží trest za sankce proti Rusku!

27 Bře 2020

Vědci po celém světě se snaží najít lék a vakcínu proti koronaviru. Co se týče moderní medicíny, tak účinným lékem se zatím zdá být lék remdesivir. Doporučená prevence proti šíření je pak sociální distance. Jako vždy zde ale máme přírodní alternativu, kterou nám nabízí medicína alternativní. Modlení nejenže nemá žádné vedlejší účinky, ale funguje až ve 100 % případů!

Modlitby jsou jak církvemi, tak alternativními léčiteli označovány jako všelék. Jak navíc ukazuje statistika, pokud se za nemocného koronavirem někdo skutečně modlí, tak nemocný přežije.

“Modlitby zachraňují každý den tisíce životů. Pokud někdo na koronavirus umře, prostě to jen znamená, že se za něj nikdo nemodlil, nebo se modlil špatně,” tvrdí naší redakci katolický kněz Karel.

Jak navíc Karel dále dodává, modlení nemá žádné vedlejší účinky. Zatímco remdesivir je experimentální lék a nikdo neví, jestli vám po jeho použití za pár let nevyroste na čele třeba penis, nebo vám neexploduje hlava, u modliteb po tisíci letech zkušeností víme, že vedlejší účinky nemají. Možná vás někdo upálí, nebo ukamenuje za to, že se modlíte ke špatnému bohu, ale jinak vám nic jiného nehrozí.

Modlitby odstraňují následky přírodních katastrof

Podle kněze Karla dále modlitby krom léčení dokáží i odstranit škody po přírodních katastrofách.

“Pokud Bůh něco zdemoluje zemětřesením, tornádem, nebo třeba tsunami, jsou to právě modlitby, které pomohou odstranit vzniklé škody a zachránit stovky zraněných,” tvrdí kněz Karel a jako příklad udává požáry v Austrálii, kde modlitby pomáhaly s hašením požárů a zachraňováním koal.

Modlení by tak mohlo pomoci i s případnou ekonomickou krizí, kterou pandemie koronaviru a hospodaření Andreje Babiše způsobí.

Koronavirus je trest za bezbožnost a sankce proti Rusku

Jiní odborníci pak tvrdí, že koronavirus by mohl být božím trestem. Ptáte se za co? V první řadě za bezbožnost a absenci modliteb v západní společnosti. Dále by nás pak bůh mohl trestat za sankce proti Ruské federaci.

“Západní společnost se vůbec nemodlí. Koronavirus je trest boží, který nás má za naši bezbožnost potrestat a donutit nás opět se modlit. Pámbů nás také trestá za naši rusofobii a sankce proti Rusku. Rusové jsou naši přátele a jsou to národ vyvolený bohem. Urážet Rusko je jako urážet Boha! Proč myslíte, že v Rusku nejsou téměř žádní nakažení koronavirem? Protože Rusů se tento trest netýká. Všichni nakažení v Rusku jsou tajní agenti CIA a Mossadu!” tvrdí internetová odbornice na všechno možné Ivana.

Pokud tedy chceme zastavit epidemii koronaviru, musíme se začít modlit, chodit do kostela a poklonit se Rusku.

Libí se ti naše satirická tvorba? Podpoř nás na Patreonu!
Become a Patron!

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..