Koncert Andreje Babiše na Letné nepřekonal ani Ed Sheeran

09 Čvc 2019

Svůj dvojkoncert v České republice má za sebou jeden z nejpopulárnějších světových zpěváků současnosti Ed Sheeran. Na oba koncerty do Letňan dorazilo dohromady přiblizně 150 tisíc lidí. Irský zpěvák tak ani dvěma koncerty nedokázal v návštěvnosti trumfnou nedávný koncert Andreje Babiše na Letné.

Andrej Babiš měl na rozdíl od Eda Sheerana o 6 koncertů více a dohromady na něj letos dorazilo zhruba 500 tisíc lidí. Svým posledním vystoupením na Letné přitom trumf v návštěvnosti oba koncerty Eda Sheerana téměř dvojnásobně.

„Na první Sheeranův koncert dorazilo 80 tisíc lidí. Na ten druhý pak přibližně 70 tisíc. Byť tímto Sheeran trumf Rolling Stones, rekordní koncert současného českého premiéra, na který dorazilo čtvrt milionu lidí, zůstal nepřekonán,“ tvrdí pořadatelé koncertů Andreje Babiše.

Ve světě je populárnější Ed Sheeran

Byť je Andrej Babiš v České republice velmi populární a jeho rekordní koncert zůstane zřejmě hodně dlouho nepřekonán (minimálně do listopadu, kdy by ho ale překonal opět právě Babiš, pozn. redakce), v zahraničí si větší popularity užívá spíše Ed Sheeran.

„Pan premiér si určitě zaslouží respekt. Vyprodat Letnou se naposledy podařilo KSČ během jejich „Rudý kurvy převlíkají kabáty tour“. Jeho popularita je ale pouze provinční, v zahraničí je jasně populárnější Ed Sheeran,“ tvrdí pořadatelé nedělního a pondělího koncertu irského songwritera.

Za Babišovu nízkou popularitu za hranicemi České republiky může Soros

Nízká popularita za hranicemi naší země samozřejmě není vinou Andreje Babiše. Ten je mnohem lepším zpěvákem, než většina současných popových hvězd po celém světě. Andrej Babiš ale stejně jako kapela Ortel zpívá pravdivé písničky, které se mocným elitám nelíbí. I proto je proti němu vedena silná kampaň, kvůli které se popularitě za hranicemi Česka a Slovenska moc netěší.

„Zatímco Ed Sheeran a další písničkáři zpívají o lásce a dalších kravinách, pan premiér zpívá pravdu a otevírá lidem oči. To se pochopitelně Sorosovi a jeho kumpánům nelíbí,“ tvrdí jeden z fanoušků na Facebooku.

Ed Sheehan svůj další koncert v České republice zatím neohlásil. Andrej Babiš však chystá další vystoupení na Letné na 16. listopad, čímž chce vzdát hold všem aktérům Sametové revoluce.

2 comments

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..