Afričané jsou chudí, protože sdílí málo motivačních citátů

08 Led 2018

Z nové studie amerického Úřadu pro motivování neschopných lidí vyplývá, že chudoba afrického kontinentu je způsobena hlavně tím, že tamní obyvatelstvo sdílí málo motivačních citátů.

Motivační citáty jsou unikátní nástroj, díky kterému se z chudých lidí stávají boháči a z neúspěšných lidí zase lidé úspěšní. Tyto citáty se těší velké oblibě napříč celým západním světem, což vysvětluje i jeho bohatství a dominanci oproti zbytku světa.

“Díky tomu, že se nám podařilo motivační citáty dostat mezi značnou část obyvatelstva jsme takřka vymýtili chudobu v USA a Evropě. Bohužel na území Afriky, Asie a většině Jižní Ameriky se motivační obrázky příliš neuchytily a sdílí je jen zanedbatelné procento populace. To se přímo odráží na ekonomice daných států. Troufnu si říct, že kdyby Afričané zdvojnásobili počet sdílených citátů, dostali by se ekonomicky na úroveň Evropy,” píše na svém blogu Ronald Dick z Úřadu pro motivování neschopných lidí.

A i když řešení africké chudoby je více než zřejmé, jeho realizace je velmi složitá. Jak totiž Dick přiznává, jeho pokusy o zpopularizování motivačních citátů na černém kontinentu zatím přicházejí vniveč.

“Zkoušeli jsme založit desítky stránek s motivačními citáty, ale žádná se ne a ne uchytit. Zatím jediným zdařilým pokusem je naše stránka Svět úspěšných a bohatých, která se uchytila v Botswaně. Stránka má momentálně 131 587 fanoušků a vysvětluje značný ekonomický růst Botswany, která se momentálně řadí mezi nejbohatší státy v Africe. Podobný efekt můžeme pozorovat i jinde ve světě, nejlépe v Číně, která zažila obrovský boom, když Číňané začali masově sdílet citáty slavných osobností. To samé se dá říci i třeba o UAE. Naopak díky zrušení americké stránky Svět motivace v roce 2007, odstartovala před 11 lety celosvětová ekonomická krize,” píše dále Dick.

Zdá se tedy, že naše civilizace musí ujít ještě dlouhou cestu, než se jí podaří rozšířit motivaci do celého světa a vytvořit tak ráj na Zemi. Podívejme se například na Severní Koreu, kde Kimové zakázali jakékoliv motivační citáty už před desítkami let a celá země teď hladoví. Každopádně vy už recept na šťastný život znáte. Takže až se budete cítit na dně, budete neúspěšní a bez peněz, tak nasdílejte na svou Facebookovou zeď pár citátů a poznejte ten rozdíl. Opravdu to funguje.

10
Komentujte

avatar
7 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
9 Comment authors
Ing. CzurakovichJelínKunta KintefruitrKarel Gustafson Recent comment authors

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Blbio Tokämura
Host
Blbio Tokämura

JE TO PRAVDA! ČERNÍ JSOU ŠPATNÍ! WP!

Rudý Karel97
Host
Rudý Karel97

Další úžasný článek! Jsem spokojen s kvalitou informací. Lidi je to pravda! Vše co se zde píše je 100% pravda! Otevřete oči než bude pozdě! Pravda vždy vyhraje! Pokud budeme stát při sobě budeme neporazitelní!

Dr.QQ
Host
Dr.QQ

Technický dotaz, prosím.
Mohu stát při Vás, když jsem z toho tady úplně bez sebe?

Filda Kulosvěr Homola
Host
Filda Kulosvěr Homola

Další důvod proč je všechny vyhladit. Je to špatná rasa, která umí jenom krást a nic jiného! Proto volím SPD.

Dr.QQ
Host
Dr.QQ

Jakže? Strana Plošné Deratizace ?

Karel Gustafson
Host
Karel Gustafson

😀

fruitr
Host
fruitr

Než se ekonomicky vzchopí, vyvážel bych k nim motivační citáty a memy, výměnou dejme tomu za nerostné bohatství.

Kunta Kinte
Host
Kunta Kinte

Je to pravda. Nesdilel jsem nic a jsem porad krovak :/

Jelín
Host
Jelín

“Co by za to dali děti v … u sosedů?”

Ing. Czurakovich
Host
Ing. Czurakovich

Nesmysl, v 90 letech jsme motivacni fotky apod. slunickarske vymzenosti nemeli a jak jsme si vydelavali! Africanum nic nepomuze, je to jen dalsi mensina. Ikdyz mozna Kuponofka for Arica by se skusit mohla…jinak tyto memes jsou levicasky nesmysl, bych zakazal.

Reklama

RSS