Kapela Ortel chystá velikonoční megakoncert. Na Bílou sobotu zahrají na Bílé hoře společně s Lucií Bílou

25 Úno 2017

Ortel. Jedna z mála kapel, které ještě pod vlivem saúdských petrodolarů nezanevřely na myšlenku sněhobílé křesťanské Evropy, dnes oznámila svůj velikonoční megakoncert pro všechny slušné Čechy. Kromě Ortelu na happeningu s názvem „Bílá (Hora/Sobota/Evropa)“ na bělohorské pláni jako zvláštní host vystoupí i zpěvačka Lucie Bílá, která podle fanoušků kapely „už jen tím jménem dává najevo, že má stejný názor, jako my“.
Organizátoři tak už plánují svozy fanoušků, kterým není lhostejná budoucnost křesťanských evropských tradic. Svozy vyrazí z Bělé pod Bezdězem, Bělé nad Radbuzou, Bíliny, Bílova, Bílovce, Bělčic, Bělečka, Bělic a Bělotína. Frontman kapely Tomáš Hnídek ale nezapomněl ani na fanoušky v Bílém Újezdě, Bílsku, Bílovicích nad Svitavou, Bílém Podolí, Bílenci, Bílé Vodě, Bílé Lhotě nebo Bílé Hůrce. Mezinárodní účast se očekává i od skalních fanoušků z Bělehradu.

Na místě bude pořadatelským týmem zajištěno občerstvení formou vlasteneckého piva a grilovaných klobás. Vyhlášené bavorské bílé klobásy (weisswurst) osobně přiveze ekonomický migrant a nyní předseda bavorské buňky Alternativy pro Německo Petr Bystroň. Ceny občerstvení přý budou velmi lidové – Pivo za 18,- a klobása za 88,- korun. Ceny lístků na akci se podle manažera kapely budou pohybovat v rozmezí 1938 – 1945 korun.
5 comments

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..