Koronavirus se vrací z dovolené. Zabíjet v Česku začne opět od září

22 Srp 2020

Ministerstvo zdravotnictví před několika dny hbitě zareagovalo na zprávu, že se onemocnění Covid-19 plánuje již v září opět vrátit do České republiky, odkud na začátku léta odletělo na dovolenou, kde odpočívalo a nabíralo sílu na druhou vlnu.

Zprávu o plánovaném návratu koronaviru získalo ministerstvo zdravotnictví od české tajné služby BIS, která očividně kromě hanění prezidenta Zemana a největšího státníka na světě Vladimira Putina, má na práci i důležitější věci.

“BIS sledovala koronavirus už od května, kdy odešel z České republiky a lidé přestali umírat. Rázem byla pandemie zažehnána, a roušky tak už nebylo třeba nosit. Po třech měsících klidu se však koronavirus do Česka opět vrací, tudíž nošení roušek je opět na místě,” píše na Twitteru ministerstvo zdravotnictví.

Vážnost koronaviru se navíc den ode dne mění. Zatímco 19. srpna mělo ministerstvo informaci o tom, že by koronavirus měl být silnější než dříve, tudíž byly roušky povinné skoro všude, 20. srpna přišla informace, že koronavirus bude letos v zimě slabší než na jaře, takže nošení roušek může být volnější. Na všechny tyto změny vláda Andreje Babiše reaguje velmi flexibilně a pohotově.

“Lidé mají tendenci nás označovat idioty a možná mají pravdu. V boji proti koronaviru a v kříšení mrtvých ale postupujeme naprosto správně!” píše Andrej Babiš.

Národní domobrana bude bránit hranice

Krátce po zveřejnění informace o návratu koronaviru zareagovala Národní domobrana, která na hranicích zdvojnásobí svoje hlídky. Ty by kromě uprchlíků měly bránit Českou republiku i před koronavirem.

“Díky Národní domobraně je v České republice minimum uprchlíků. Jsme si jisti, že náš národ dokážeme ubránit i před koronavirem. Přes nás neprojde!” tvrdí Martin Idiot, člen Národní domobrany.

Hlídky budou posilněny taktéž 1. září, na kdy je stanoven předpokládaný datum návratu koronaviru do České republiky.

Libí se ti naše satirická tvorba? Podpoř nás na Patreonu!
Become a Patron!