Navalnyj byl první noc ve vězení znásilněn Vladimirem Putinem

03 Úno 2021

Ruský prezident Vladimir Putin se rozhodl znepříjemnit (nebo snad zpříjemnit?) první noc opozičního politika Navalného ve vězení.

Poté, co Navalnyj prošel rutinní vstupní prohlídkou do vězení a byl přiřazen na vlastní celu, vydal se do sprchy, kde věci nabraly nepříliš nečekané obrátky. Ve sprše totiž na Navalného čekal samotný prezident Putin.

Putin si podle svědků lišácky počkal ve sprše v koutě, až Navalnému vypadne z ruky mýdlo, a jakmile se opoziční lídr ohnul, Putin rychle přispěchal se ztopořeným penisem a vrazil ho Navalnému do řiti. Ten zařval neuvěřitelnou bolestí, jelikož jak tvrdí Ruský statistický úřad pro délky mužských přirození, kde pámbů ubral Putinovi na výšce, tam mu přidal na penisu.

„Celé jsem to viděl. Byl to neuvěřitelný pohled. Celé 2 hodiny, co pan Putin Navalného znásilňoval, jsem si nahrál na telefon. Ode dneška už nebudu koukat na porno, ale jen na tuto nahrávku. Pan prezident je nahý strašně sexy,“ píše na svém blogu jeden z vězeňských hlídačů, který celý akt viděl.

Podle dostupných informací pak Navalnyj snídal, obědval, i večeřel ve stoje. Dokonce celou noc spal na břiše. Až takový kanec umí ruský prezident být. To dokazuje i to, kolik lékařské nitě museli doktoři na ošetřovně na pozadí Navalného po osudové noci použít. Jen na Navalného zranění se použilo více nitě, než kolik se v celém Rusku použije za celý rok.

Libí se ti naše práce? Pomoct nám s naší tvorbou můžeš malým příspěvkem na kávu.