Je Dominik Feri ve skutečnosti humanoidní robot?

06 Kvě 2019

O poslanci TOP09 Dominiku Ferim toho bylo v souvislosti s jeho napadením v posledních týdnech napsáno mnoho. Avšak právě útok na Dominika Feriho dal vzniknout mnoha důkazům o tom, že Feri není tím, za koho se vydává. Podle očitých světků totiž z Feriho krátce po útoku netekla krev, nýbrž zapáchající modrá kapalina.

Krátce po napadení zaplavily internet články popisující událost a spousta fotografií zachycující krvácejícího Feriho. Jak však vypovídají někteří svědci, Dominik Feri zřejmě vůbec nekrvácel krev. I to je důvod, proč média napadení věnovala až takovou pozornost – snažila se zamaskovat skutečnost, že Feri je ve skutečnosti humanoidní robot, nebo-li android.

Dominik Feri je mistr sociálních sítí, díky kterým se i stal poslancem. Kdyby jeho příspěvky na Instagramu a Facebooku nebyly tak virální, těžko by dnes seděl v poslanecké sněmovně. Nyní to všechno dává o dost věští smysl. Feri jako android rozumí strojům a technologiím, a umí je velice snadno ovládat. Jeho příspěvky se tak stávaly virální, i když je nikdo nesdílel, nelajkoval, ani nekomentoval. Facebook a Instagram prostě lajky na Feriho stránku a příspěvky dával automaticky, bez vědomí jeho uživatelů.

Feri je zřejmě nastrčený Evropskou unií

O tom, kdo vlastně Feriho sestrojil a dosadil do vlády České republiky, není příliš pochyb. Vzhledem k naprogramovaným postojům a názorům Dominika Feriho je zřejmé, odkud jeho konstruktéři pocházejí. Feri vystupuje jako proevropský a prouprchlický liberál, který si utahuje z kovaných vlastenců a slušných Čechů. Je tedy jasné, že byl sestrojený inženýry a techniky z Bruselu, které z tajných zdrojů financoval George Soros.

Úkolem Feriho je vymýt mozky co největšímu počtu mladých lidí. I proto patří mezi jeho hlavní působiště sociální sítě, konkrétně Instagram a Facebook, kde dnes mladí tráví více času, než ve škole, nebo v práci. Jak již bylo zmíněno, Feri jakožto robot, dokáže tyto sítě ovládat tak, aby dosah jeho příspěvků byl co největší a lajky přibývaly automaticky. Jedná se o perfektní zbraň na vymývání mozků našich mladších spoluobčanů!

Rodina Hromádkových celou konspiraci odhalila

Právě rodina Hromádkových celou konspiraci odhalila, a rozhodla se o ní informovat veřejnost. Samozřejmě, pokud by někdo napsal článek o tom, že je Feri robot a dal ho na internet, byl by mezi lidmi za blázna. Pro takové tvrzení je potřeba důkaz. A není lepší důkaz, než rozbít Ferimu hubu, aby všichni viděli, že nekrvácí krev, ale něco úplně jiného.

Co je podle vás pravděpodobnější? Že vystudovaný doktor odhalil spiknutí a konspiraci, díky které máme ve vládě humanoidního liberálního robota, který vypadá jako člověk, a prosazuje zájmy Bruselu a Evropské unie, nebo že jsou otec a syn Hromádkovi jen rasističtí pičusové? Volba je na vás!

Feri krvácel modrou krev a na několik okamžiků se zasekl ve smyčce

Hned několik svědků vidělo tu samou věc – Feri po několika úderech začal krvácet modrou krev. Kombinace tvrdých ran a dilematu, způsobeného tzv. Asimovovými zákony, kdy si robot touží zachránit život, ale zároveň nesmí ublížit člověku, zřejmě poškodily Feriho hardware i software, a ten se pak zasekl ve smyčce. Feri krátce po rvačce stále dokola opakoval větu: “Dobrý den, jak Vám mohu posloužit?”. Na okamžik se tak zřejmě vrátil do továrního nastavení, kdy ještě neměl přidelenou žádnou osobnost ani úkol. Tato věta zazněla asi 6x, než jeden ze členů Feriho týmu provedl tvrdý restart a Feriho opět nahodil. Následně jej tým techniků odvezl v zapůjčené sanitce do nejbližšího servisního střediska, kde by opraven.

Toto vám samozřejmě média neřeknout. Bohužel vám to neřeknou ani přítomní svědci, kterým bylo krátce po incidentu vyhrožováno. Někteří se nechali uplatit, jiní se zalekli výhružek, a ti nejodvážnější byli odvezeni v černých autech pryč a už je nikdo neviděl.

3 comments

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..