Archeologové v Egyptě nalezli hrobku ČSSD

15 Dub 2021

Krátcé po znovuzvolení předsedy ČSSD Jana Hamáčka, nalezla skupina amerických archeologů uvnitř Chufuovy pyramidy zajímavý objev. Hluboko v pyramidovém komplexu archeologové nalezli hrobku této tradiční a dnes již mrtvé české politické strany.

Archeologové dlouho nemohli rozluštit, čí hrobku vlastně nalezli. Když si ale dali dohromady všechny souvislosti, bylo jim to hned jasné.

„V celé místnosti bylo cítit zoufalství, ostuda, zadnice Andreje Babiše a neuvěřitelný cringe. Nejdřív jsme si i vzhledem k obrazu muže, který má hlavu strčenou v pozadí českého premiéra Andreje Babiše mysleli, že jsme se nějakým nedopatřením objevili v sídle hnutí ANO, pak nám ale došlo, že je to hrobka ČSSD, která je díky diletantismu a vlezdoprdelkovství současného vedení považována za mrtvou,“ tvrdí američtí archeologové.

Hrob se navíc nenacházel na nějakém obyčejném místě. Archeologové část pyramidy s hrobkou pojmenovali jako „České křídlo Chufuovy pyramidy“, jelikož se zde nachází mnohem více českých hrobů. Hned vedle hrobky ČSSD se totiž nachází sarkofág zpěvačky Heleny Vondráčkové, o místnost vedle pak nalezneme mumifikované tělo prezidenta Miloše Zemana, který zemřel těsně po jeho druhém zvolení na post prezidenta České republiky, a jehož Hrad úspěšně a bez povšimnutí nahradil mrtvolně vypadající figurínou.

„Nachází se zde i mnoho českých artefaktů. Objevili jsme například šavli Miloše Zemana, demagogický kafemlýnek Tomia Okamury, zabroušenou katanu Miroslava Roznera, červi a další parazity, které vyloučil ze svého těla Lubomír Volný po nadměrné konzumaci ivermektinu, druhý tajný Faltýnkův zápisník se jmény 20 ministrů zdravotnictví České republiky pro rok 2021 či mikrovlnou troubu, která k smrti vystrašila Radka Kotena,“ tvrdí archeologové.

Vláda aktuálně jedná s egyptskou vládou o možnosti vyzvednout artefakty a cenosti z vnitřku pyramidy. Tyto pozůstatky velké české historie by pak vláda chtěla umístit do aukce, aby umořila částu astronomického státního dluhu.

Libí se ti naše práce? Pomoct nám s naší tvorbou můžeš malým příspěvkem na kávu.