Andrej Babiš vzkřísil tisíce mrtvých. Církve mluví o druhém návratu Ježíše Krista

25 Dub 2020

Andrej Babiš na včerejší tiskové konferenci mimo jiné prohlásil, že jeho vláda zachránila tisíce mrtvých. Ihned se začalo diskutovat, zda se jedná o výplod špatných artikulačních a komunikačních dovedností premiéra, nebo zda se vládě skutečně podařilo zachránit mrtvé lidi. Jak zjistila naše redakce, druhá možnost je správná.

Naši investigativní novináři ihned po výstupu premiéra vyrazili ze svých křesel, aby přišli pravdě na kloub. Hned ze třech zdrojů se nám podařilo zjistit, že vláda, resp. jmenovitě Andrej Babiš, má schopnost vzkřísit mrtvé lidi a vrátit jim tak život. Jako Ježíš.

„Viděl jsem to na vlastní oči. Babiš přišel k mrtvému tělu a přiložil na něj ruce. Pak se zablesklo, z nebe vyšlehlo silné světlo a nebožtík ožil,“ popisuje jeden z našich zdrojů průběh vzkříšení.

Druhý návrat Ježíše Krista

Jakmile se tato informace rozkřikla, začaly světové církve diskutovat o tom, zda může být současný český premiér ve skutečnosti Ježíš Kristus. Stále více věřících si to totiž o Andreji Babišovi myslí.

„Už od jeho vstupu do politiky ukazuje svůj charakter. Pan Babiš roky ukazuje, jaký je to mesiáš, který zatočil s korupcí, přidal důchodcům pětistovku. Jde mu skutečně o lidi! To, že dokáže vzkřísit mrtvé lidi je jen dalším důkazem, že jsme právě svědky druhého příchodu Ježíše Krista!“ píše jedna z fanynek na Facebooku českého premiéra.

Toto všechno vysvětluje i skutečnost, že na sjezdech ANO se sice pije víno, ale na faktuře za catering je vždy jen voda.

Kalousek chce Babiše ukřižovat

K celé situaci se stihl vyjádřit i Babišův hlavní oponent, ničitel rozpočtů a údajné ztělesnění Satana – Miroslav Kalousek. Ten označil tvrzení, že by měl být Andrej Babiš ve skutečnosti Ježíšem Kristem za nesmyslné a navrhl, abychom tvrzení ověřili Babišovým ukřižováním.

„Ježíš po ukřižování vstal z mrtvých. Pokud vstane i Babiš, je to všechno pravda. Pokud ale nevstane, dokážeme, že je to celé nesmysl, a konečně se ho zbavíme,“ píše Kalousek na svém Twitteru.

Jaký názor máte vy? Zhlížíte v premiérovi Ježíše Krista, nebo podle vás prostě jen neumí mluvit a plácá kraviny?

Libí se ti naše práce? Pomoct nám s naší tvorbou můžeš malým příspěvkem na kávu.

16 comments

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..