Našlo vozítko Curiosity na Marsu starou škodovku?

03 Čvc 2016

Americká NASA zveřejnila další snímek z Marsu, pořízený vozítkem Curiosity, který nasvědčuje existenci mimozemského života na rudé planetě. Fotografie zveřejněná 31. června 2016 zachycuje předmět, který nápadně připomíná starou škodovku.
Artefakt je pravděpodobně vyroben z kovu a trpí vysokou mírou koroze. Na boku je vidět nápis „Škoda“, což nasvědčuje teorii o tom, že se jedná o starou škodovku. NASA se však k fotografii staví skepticky a podle ní nejde o staré mimozemské vozidlo, nýbrž o kámen či skálu.

„Jak víme, člověk si snaží spojit neznámé tvary s tvary, které už zná. Jedná se jen o hru světla a stínů. Fotografie zachycuje pouze kámen či skálu, lidé v ní však vidí tvary, které odněkud znají, v tomto případě jde o starou Škodu 110,“ stojí v prohlášení NASA.

Pokud by ale skutečně šlo o Škodu 110, znamenalo by to buď, že Československo kdysi tajně kolonizovalo Mars a kolonisté pro pohyb po planetě používali jedno z nejbytelnějších aut na světě. Nebo že na Marsu kdysi žila vyspělá civilizace na podobné úrovni, na jaké je ta naše, a ta si nechávala ze Země dovážet staré škodovky.

A co si o tom myslíte vy?
10 comments
 1. Podle specialistů z NASA jde o kámen či skálu a velkou úlohu zde hraje hra světla a stínů.
  Také tam tu škodovku stejně vidíte?
  Co myslíte?

  Já jsem to psal už před třema rokama,
  že ať je kuriozity Jakkoli moderní a vyspělá technologie Škoda přistávala na Marsu už v sedmdesátých letech…
  Všichni jste se mi smáli , tak tady to máte jako důkaz… hahaha 😀
  Každá škoda byla navíc vybavena funkcí samovolné změny laku, kdy během několika let se lakování všech barevných provedení automaticky přeměnilo do maskovací Marsovské zrzavočervené 😀 😉
  Podle toho že karoserie vozu na fotografiji není ještě zcela v maskovacím rezavém provedení usuzuji, že se bohužel musí v tomto případě jednat o fotomontáž!!!
  😀 😀 😀

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..