Jaromír Soukup bude předsedou, místopředsedou, členem i jediným voličem hnutí LIST

18 Led 2019

Pár dní po oznámení založení hnutí LIST, prezentoval Jaromír Soukup předsednictvo svého hnutí. Není překvapením, že veškeré pozice zabral samotný Jaromír Soukup.

Jaromír Soukup je tedy předsedou, místopředsedou, tajemníkem, členem, sekretářkou, předsedou poslaneckého klubu aí uklízečkou v jednom. Podle námi dotázaných politologů bude navíc Jaromír Soukup i jediným voličem hnutí list.

„Je to k nevíře, ale v České republice naštěstí neexistuje ani jeden člověk, který by tak debilní, že by hnutí LIST vážně volil. S největší pravděpodobností tak bude Jaromír Soukup spolu s pár recesisty jediným voličem svého hnutí,“ tvrdí nám dotázaný politolog Mgr. Lubomír Utažený.

SPD v ohrožení není

V řadách SPD udájně zavládla po založení hnutí LIST panika. Soukup totiž cílí na stejnou skupinu lidí, jako hnutí SPD. Podle Mgr. Lubomíra Utaženého dokonce ani voliči Tomia Okamury nejsou tak hloupí.

„Mohu tímto pana Okamuru uklidnit. Ani jeho voliči nejsou tak tupí, aby volili Soukupa. Preference hnutí SPD i nadále budou klesat, avšak hnutí LIST s tím nebude mít nic společného,“ dodává Mgr. Lubomír Utažený.

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..