Jsou Martin Konvička a Tomio Okamura agenty Islámského státu?

06 Bře 2016

Martin Konvička a Tomio Okamura. Na první pohled populisté, kteří si kupují voliče tím, že říkají, co lidé chtějí slyšet. Na pohled druhý se ale jedná o dva dokonalé příklady agentů Islámského státu, kteří působí v České republice.

S tímto tvrzením přišel náš nejmenovaný zdroj. Konvička a Okamura jsou podle něj věrní agenti IS, kteří mají ještě více rozdmýchat negativní emoce Čechů vůči uprchlíkům a muslimům. Například Blok proti islámu vyzývá občany k tomu, aby zformovali domobranu a se zbraní v ruce bránili české hranice, díky čemuž si získal aplaus u spousty lidí.Proč? Celá organizace má totiž za cíl vyprovokovat české občany k ozbrojené akci proti uprchlíkům. Jakmile budou muslimové v Česku stříleni, vznikne u nich vlna radikalizace a mnoho z nich se pak přidá k IS. Ten pak bude mít spoustu nových rekrutů. Ba co víc, rekrutů s evropským občanstvím, kteří mohou legálně pobývat v jakékoliv zemi EU a čekat na rozkaz. Stejně jako to nyní dělají právě Konvička s Okamurou.

Důkazy pro toto tvrzení jsou všude kolem nás. Největší důkaz je asi ten, že nemůžeme dokázat, že tomu tak není, proto existuje velká pravděpodobnost, že tomu tak je. Kdyby tomu tak nebylo, tak by to přece šlo dokázat velmi snadno, nebo snad ne?

 

konvicka

Jako druhý důkaz Vám můžeme předložit porovnání dvou fotografií. Na jedné je Martin Konvička vyfocený na loňském protestu proti islámu. Druhá fotografie byla pořízena v roce 2010 ve výcvikovém středisku Islámského státu v Sýrii poměrně krátkou dobu předtím, než Martin Konvička v České republice získal podporu velké části populace. Náhoda?
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
RSS
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x