Islámský stát pod vedením Martina Konvičky obsadil Staroměstské náměstí

21 Srp 2016

Praha se dnes odpoledne zapsala na smutný seznam měst, ve kterých udeřila teroristická organizace známá jako Islámský stát. Daleko více však České občany zasáhlo to, že zteč několika mužů pod černou vlajkou jménem Alláha nevedl nikdo jiný, než významný český bojovník proti islamizaci Evropy, Martin Konvička.Podle očitých svědků přijelo kolem třetí hodiny odpolední na pražské Staroměstské náměstí kořistní terénní vozidlo americké výroby s několika ozbrojenými muži na palubě. Ti byli oblečení do tradičních černých a bílých arabských oděvů a při svém triumfálním příjezdu stříleli do vzduchu a volali, že Bůh je veliký.

Z místa nejsou zatím hlášeny žádné oběti; na sociálních sítích se však objevily fotografie, na kterých je mezi domnělými islamisty vidět jedna osoba v oranžové kombinéze. Ve svých propagandistických videích Islámský stát do těchto šatů obvykle obléká ty, kteří budou posléze v přímém přenosu popraveni. Díky nedávno zpřísněným zákonům na kontrolu zbraní však měli Konvičkovi džihádisté k dispozici pouze atrapy zbraní. Celá ofenziva tak byla ukončena dvěma přivolanými hlídkami Městské policie hlavního města Prahy, která ve vyhrocené situaci proti radikálům použila obušky a pepřový sprej.

V řadách českých bojovníků proti migraci vyvolal přechod Martina Konvičky na stranu nepřítele vlnu překvapení. „Vždycky jsem myslela, že Martin je s námi. On byl ale mezitím celou dobu spící agent IS. Na příštím mítinku spálím sbírku brouků, kterou mi věnoval,“ řekla bezprostředně po útoku Klára Samková.

Policejní prezident Tomáš Tuhý a ředitel BIS Michal Koudelka jsou nyní pod palbou kritiky za to, že tuto islámskou veš v českém kožichu bezpečnostní složky neodhalily dřív. Není tomu ani rok co se Martin Konvička objevil na pódiu po boku prezidenta Zemana. Odborníci si nyní lámou hlavu nad tím, jestli byl Konvička už tehdy radikálním islámem fascinován. Pokud by se tehdy rozhodl odpálit vestu s trhavinami, bezpochyby by tím otřásl základy státní moci a uvrhl zemi do chaosu a beznaděje.0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Paja
Paja
3 let před

Alláhu Akbar!

RSS
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x