Indičtí vědci: Kyslík je jed, k životu ho nepotřebujeme

19 Čvn 2016

S překvapivým tvrzením přišel indický vědec Mastil Frndu a jeho skupina vědců. Frndu svou teorií de facto boří celou moderní vědu, neboť se domnívá, že lidé nepotřebují kyslík k tomu, aby přežili. Podle něj se jedná o synteticky vytvořený jed, který člověka pomalu zabijí a slouží k regulaci populace.

Frndu přišel s teorií, že lidská bytost je od přírody schopna žít na věky a je nesmrtelná. Problémem u nesmrtelných bytostí, které se zároveň dokáží rozmnožovat je však to, že pro ně brzy přestane být místo.

„Představte si, že bychom dali do malé krabice o rozměrech 30x30x30 cm dvě nesmrtelné myši. Ty by se začaly rozmnožovat. Jelikož by alenemohly nikdy zemřít, brzy by byla krabice plná a pro další myši by nebylo místo,“ píše Frndu ve své studii.

Je naprosto logické, že toto by se dříve či později stalo i s naší planetou a s lidmi, kteří na ní žijí. Z toho důvodu byl podle pana Frndy a jeho týmu vytvořen kolem roku 1300 kyslík, kterým byla zamořena celá planeta. Kyslík je synteticky vytvořený jed, který člověka pomalu zabíjí tím, že způsobuje stárnutí a umírání jinak nesmrtelných buněk.

Černá smrt, jak dnes říkáme největší morové epidemii v historii lidstva, která zasáhla Eurasii v polovině 14. století, nebyla ve skutečnosti způsobena bakterií Yersinia pestis, jak nám tvrdí ve školách a lživých učebnicích dějepisu, nýbrž kyslíkem. Právě v polovině 14. století byl údajně kyslík vypuštěn do světa.

Ptáte se, jak to, že nyní kyslík zabíjí tak pomalu, zatímco ve 14. století způsobil hromadné vymírání. Odpověď je naprosto jednoduchá. Do 14. století byli lidé nesmrtelní a neumírali. Někteří byli staří i přes desítky tisíc let. Je tak naprosto logické, že když takto staré lidi zasáhne bakterie, která způsobuje stárnutí a jejich buňky najednou zestárnou o tisíce let, promění se tito lidé v podstatě okamžitě na hromádku prachu.

Je také známo, že lidský imunitní systém je velmi přizpůsobivý a pravděpodobně si po stovky let vyvíjí určitý druh imunity. Proto se průměrná délka života neustále zvyšuje.

Nyní už tedy víme, proč byl kyslík vytvořen, kdy byl kyslík vytvořen, ale stále nevíme, kým byl kyslík vytvořen. Podle Mastila Frndu je odpověď opět zcela jasná.

„Podle mě ho vytvořili vládnoucí elity. Elity si už tehdy uvědomovaly, že nekontrolovatelně narůstající populace nesmrtelných lidí brzy způsobí zkázu, proto musely jednat. Z toho důvodu za podpory USA a Izraele vytvořily v tajných laboratořích CIA jed, který způsobí pomalou ale jistou smrt – kyslík. Kyslík je navíc o to víc brutálnější, že si na něj člověk vytvoří silnou závislost. Mezi abstinenční příznaky patří například dušení, které je často doprovázeno smrtí. Dá se tak říct, že lidstvo se stalo závislé na něčem, co ho pomalu zabíjí…“ dodal Frndu.

Frndova teorie jde však ještě dál. Plíce, tedy orgán určený k dýchání, je údajně také uměle vytvořen a člověku je implantován pomocí nanorobotů, kteří jsou obsaženi v takzvaných povinných očkováních, kterými musí projít každý novorozenec.

Děti se údajně rodí zcela bez plic, ty se jim vyvinou až kolem prvního roku života, právě díky nanorobotům. Dospělý člověk je pak na kyslíku zcela závislý, tudíž už se nesmrtelným stát nemůže. Nicméně podle Frndy je velká pravděpodobnost toho, že když vaše dítě nenecháte očkovat, plíce mu nikdy nenarostou a nebude tak moci inhalovat kyslík. Tím uděláte svoje dítě nesmrtelné.

Další, avšak o něco drastičtější možností, jak zbavit vaše dítě závislosti na kyslíků a udělat jej nesmrtelné, je vyříznout mu plíce. Závislost na kyslíku nastupuje relativně pomalu a naplno se projeví až během osmého roku života. Pokud je tedy vašemu dítěti méně než osm let, můžete ho ještě před tímto plynem smrti zachránit tak, že mu vyříznete z těla plíce.

Před započetím úkonu však doporučujeme dítěti pomalu odepírat kyslík, aby v době operace už nebylo na kyslíku vůbec závislé. Můžete jej pak odříznout od kyslíku úplně a dítě přežije. Podle odborníků z ruských konspiračních blogů, když bude dítě tři dny před zákrokem naprosto odříznuto od kyslíku, nic mu při zákroku nehrozí, protože v tu dobu již bude nesmrtelné v reakci na detox od kyslíku.

Není překvapením, že to samé platí i pro vodu.

Libí se ti naše práce? Pomoct nám s naší tvorbou můžeš malým příspěvkem na kávu.

18 comments
  1. Je to tak….víme přece, že novorozeně, když se poprvé nadechne, začne strašně řvát – je naprosto nepřipravené na ten šokující zážitek….a řve ještě několik měsíců, ba i let, než si zvykne…
    V podstatě je to totéž, jako vnutit celoživotnímu abstinentovi bez varování decáka špiritusu…

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..