Dejte si před spaním cibulový zábal na hrudník a sledujte, jaké zázraky se stanou

20 Kvě 2018

Cibule má mnohem více využití, než vlastně vůbec tušíme. Kromě výborné a zdravé pochoutky, jde i o zázračný přírodní lék. Co se konkrétně stane s vámi a s vaším tělem, když si každý večer před spaním dáte cibulový zábal na hrudník a nohy? Tomu neuvěříte!

Budete celý den smrdět po cibuli

Cibule je silně aromatická a její silné vůně se velice těžko zbavuje. Zvlášť pak, když v ní budete zabaleni celou noc. S jistotou se tak dá říct, že pak budete celý den šíleně smrdět a lidé se vám budou vyhýbat. Pokud jste introverti a nesnášíte blízký kontakt s lidmi, jsou cibulové zábaly výborným způsobem, jak si držet lidi od těla.

Bude vám smrdět postel a peřiny budou na vyhození

Krom vás, bude smrdět i vaše postel. Z peřin už to pravděpodobně nikdy nedostanete a budete je muset vyhodit. Cibule je ale také silně antibakteriální, takže ve vaší posteli nepřežije jediná bakterie! Neuvěřitelné!

Vyhnete se znásilnění

Pokud jste žena, cibulové zábaly sníží pravděpodobnost znásilnění až o 99 %. O tak smradlavou potvoru by totiž nikdo dobrovolně neopřel ani kolo.

Budete mít nepříjemnou vyrážku

Kromě toho, že budete totálně smrdět vy i vaše postel, se můžete také těšit na nepříjemnou a pálivou vyrážku. Zvlášť, pokud máte citlivou pleť, nebo jste dokonce ekzematici. Výborný zdravotní benefit!

Budete za blázny

Pokud nežijete sami, bude vás váš spolubydlící, či partner, považovat za naprostého blázna. Partner vám asi také nepoděkuje za to, že mu budete celou noc smrdět s cibulí pod nos. Úžasné!

Budete brečet

Cibule uvolňuje do ovzduší kyselinu sulfenovou, která dráždí oči a vy po ní pak budete brečet. Kdo by se ale nechtěl někdy pořádně vybrečet. Přes noc se možná dokonce i začnete dusit, ale to nevadí. Neuvěřitelné!

Ale tohle vám massmédia nikdy neřeknou, protože by to velkým farmaceutickým korporacím zkazilo jejich kšeft, a už by nemohly nadále obchodovat s lidským zdravím!

2 comments

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..