Toto vám lékaři tají. Pitný režim je podvod. Člověk vůbec pít nemusí!

25 Srp 2018

Informace o tom, jak moc bychom měli pít, se k nám dostávají v podstatě na denní bázi. Tato tvrzení jsou však mylná. Člověk ve skutečnosti vůbec pít nepotřebuje a lidské ledviny nejsou architektované na příjem tekutin.

Člověk je suchozemský tvor a vodu k životu nepotřebuje. Naopak na něj voda působí jako jed, který jej po celý život pomalu zabíjí. Každý člověk, který pije vodu, nakonec jednou zemře. Náhoda? Těžko!

„Lidské ledviny nejsou architektovány na příjem tekutin. Ledviny slouží jako jakási pumpa, která sama vytváři a pumpuje do těla vlastní tekutinu. Je to takové palivo podobné vodě, ale není to voda. Příjmem vody z vnějších zdrojů ledviny tuto vlastnost ztrácí a tělní tekutina je nahrazena vodou, která ledviny a lidské tělo ničí. Viděli jste někdy, co voda dokáže napáchat třeba s kovem, půdou, či dřevem? Přesně to se děje ve vašem těle, které rezne a je plesnivé!“ tvrdí uznávaný expert v oboru alternativní medicíny Radek Blázen.

Lékaři nám toto ale pochopitelně tají. Proč? Protože nápojový průmysl je obroský byznys a jeho lobby má prsty všude. Denně se prodají biliony litrů slazených limonád, které jestli někdo používá k dodržování pitného režimu, tak je naprostý blázen! Velcí kapři nápojového průmyslu nemají problém zaplatit si vlastní studie, které potvrzují, že člověk by měl pít několik litrů tekutin denně. Všechno je to ale podvod.

„Ano, člověk se za roky lobbování nápojových firem stal na příjmu tekutin závislý, a tak se nedostatek přijmu tekutin projevuje bolestí hlavy, suchem v ústech, či dokonce smrtí. Když ale budete postupně snižovat dávky vody, nakonec můžete přestat pít úplně, a budete vyléčeni ze závislosti na vodě. A pokud nechcete při bojováním se závislostí na vodě trpět, kupte si na mém eshopu speciálně upravenou vodu, která neškodí. Litrová lahev stojí pouze 149 Kč! Osvoboďte se z tohoto zkorumpovaného systému řízeného nápojovým, potravinářským, farmaceutickým, zemědělským, bankovním, mediálním, cukrovým, plastovým, pekárenským, mlékárenským a ropným průmyslem,“ dodává Blázen.

Kvůli vodě musíme chodit na záchod. Záchodové firmy tím vydělávají biliony dolarů!

Z konzumace vody profituje i záchodové lobby. Člověk totiž od přírody na záchod chodit nemusí. Díky jedům a chemikáliím v potravinách a díky vodě ale člověk musí vykonávat tzv. velkou a malou potřebu. Díky tomu vydělávají záchodové firmy biliony dolarů ročně! S tímto se pojí další firmy – například umyvadlové a mýdlové lobby zase propagují hygienu a mytí si rukou po každém použití toalety. A takto můžeme pokračovat.

Viděli jste někdy volně žijící zvíře pít vodu? Močit? Nebo dokonce kadit? Odbověď bude s největší pravděpodobností jasné „NE“! Pokud doma vlastníte například psa nebo kočku, tak si všimněte, že toto zvíře nikdy nepije, ani nemusí chodit na záchod. Není totiž závislé na jedovaté potravě plné cukru a na vodě. Toto je jasný důkaz toho, že pít a chodit na záchod je nepřirozené. Jak moc je pravděpodobné, že člověk je jediný tvor na světě, který musí pít vodu? Vůbec!

Nebuďme tedy jen stádem tupých ovcí, kterým někdo diktuje, že mají pít. Pojďme se společně osvobodit a otevřít oči. Voda může za většinu civilizačních nemocí – rakovina, cukrovka, alzheimerova choroba, demence. Přestaňme pít a buďme svobodní!

24 comments
  1. Co je to za nesmyslný článek? Jak může autor plácat takové nesmysly a mást tím lidi? Jak může tvrdit, že „Lidské ledviny nejsou architektovány na příjem tekutin. Ledviny slouží jako jakási pumpa, která sama vytváři a pumpuje do těla vlastní tekutinu.“? Především se nejedná o ledviny, ale o nadledvinky, které nejsou architektovány na příjem tekutin, a jsou to nadledvinky, které vytváří onu vlastní tekutinu. Tak si to příště zapamatujte a nedělejte lidem v hlavách zmatek. Jinak odborný přínos žádný. Je přeci známá věc, že člověk pít vodu nemusí.

  2. K uvedeným nemocem z vody a pití je třeba ještě přidat neplodnost. Když muž pije vodu, tak má pak řidký sperma, který nestojí za nic a k ničemu se nehodí. Čím dál větší pití vody, kvůli čím dál dokonalejšímu modernímu marketingu všech vodních a podvodních lobby, má tak za následek v současnosti velmi kritizovanou snižující se fertilitu, především u homo sapiens a podobných druhů.

    Vodu, jak je zmámo, nepotřebují ani rostliny. Buhužel i je jsme navykly vodě a je nutné je tedy opět učit odvykat.

    Aktuálně se mi to málem podařilo u mých pelargonií, růží, chryzantém a tullipánů. Už to vypadalo nadějně, vůbec už jsem je řadu dní nezaléval, když najednou z neznámého důvodu uschly. Sháním teď nové, nějaké édélnější odrůdy, vhodné na chov.

  3. Pěkné. 🙂
    Já osobně, krom toho že samozřejmě vodu nepiju (neb to netřeba, stačí pivo, víno, slivovice…), už několik let ani nedýchám a pomáhá mi to! Vědci a lékaři totiž zjistili, že stárnutí organismu, jako i spousta jiných neduhů, je způsobeno zejména volnými kyslíkovými radikály – jen si všimněte, kolik potravinových doplňků se honosí tím, že likvidují volné radikály v těle! A z čeho myslíte, že ty radikály vznikají? No přece z kyslíku, který se do nás (ehm. tedy jen do vás, do mě už ne) dostává dýcháním! Takže doporučuju všem – NEDÝCHAT! A když, tak jen směsi, ve kterých se nevyskytuje kyslík… 🙂

Leave a reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..